Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Rezultate 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Rezultate 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


5 participan?i

    Rezultate

    Rezultate Empty Rezultate

    Mesaj Scris de val3ntyno Mar Iun 24, 2008 2:50 am

    Aceasta este sectiunea dedicata prezentarii rezultatelor obtinute in meciurile din etape.
    Ele trebuiesc confirmate

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de alecsandruda Mar Iun 24, 2008 1:39 pm

    alecsandruda v LuciCutZ //4-1//tur

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Lucicutz Mar Iun 24, 2008 1:39 pm

    alecsandruda a scris:alecsandruda v LuciCutZ //4-1//tur

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Lucicutz Mar Iun 24, 2008 2:05 pm

    LuciCutZ 3-1 alecsandruda

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Maximus Mar Iun 24, 2008 2:35 pm

    unic_jul1980 v Maximus 1-1
    Maximus v unic_jul1980 3-1

    Un adversar foarte puternic si fairplay. Felicitari pentru meciuri si mult noroc (pentru ca i-a lipsit) in continuare.

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de unic_jul Mar Iun 24, 2008 7:17 pm

    comfirm.asa e cand prinzi o zii proasta.nu vrea sa intre si pace.oricum si adversar pe masura

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Maximus Vin Iun 27, 2008 11:56 pm

    alecsandruda v Maximus 1-2
    alecsandruda v Maximus 2-4

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de alecsandruda Sam Iun 28, 2008 12:01 am

    Maximus a scris:alecsandruda v Maximus 1-2
    alecsandruda v Maximus 2-4

    la 2 noptea sa joci cu un adversar atat de "fairplay" ceva rar sa tii 4 fundasi plus 2 mijlocasi bagati in aparare sa iasa mingia in aut de 50 ori mia pierit cheful de jock shi am jkt numa sa treaca timpul fara tactica fara nmk sa se bucure shi .......

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Iun 28, 2008 12:12 am

    scuze si iar scuze.cand o sa incetati sa mai comentati cum joaca adversarul.vedeti-va tata de jocul vostru.ce te doare pe tine ca el joaca cu 6 fundasi.poate sa joace si cu 9 fundasi si un singur atatcant daca-i permite calculatorul.acum mai nou facem si echipa adversarului si-i spunem si ce formula sa joace sa ne fie cat mai usor sa -l batem.penibil.
    ce dragut esti tu ca ai jucat la trecerea timpului.mai rar jucatori ca tine.invatati sa pierdeti si sa recunoasteti valoarea adversarului.daca jucai la trecerea timpului fara tactica fara nimic trebuia sa iesi din joc si sa -i dai meciul sau sa dai si cateva autogoluri.asa as fi crezut dar uitandu ma la scor in special primul meci vad ca a fost destul de strans scorul.in fine.ai fost penibil cu comentariul tau.mai bine comfirmai fara sa zici nimic.crezi ca daca ai completat cu ce ai zis ce ai rezsolvat? tot bataie se numeste ca ai luat lol!

    Continut sponsorizat


    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 12:37 am