Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Calcule - Pagina 2 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Calcule - Pagina 2 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+10
steauaboy21
nyckulescku9
stelist_rau
diabloo
ashton
real_alex
unic_jul
silvinho
valentin16
R.Ronaldo9
14 participan?i

    Calcule

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de stelist_rau Mier Mar 12, 2008 2:04 pm

    stelist_rau...........42.........43...............126 pct

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Mier Mar 12, 2008 3:44 pm

    stelist_rau a scris:stelist_rau...........42.........43...............126 pct


    nasol moment: ai mai multe infrangeri decat victorii.degeaba tragi la locul 1 daca o sa ai 100 victorii si 150 infrangeri.asta o sa ne arate cat de disperat esti sa fii pe locul 1 nu cat de bun esti.uite la smiley sau la mine cate infrangeri avem si cate victorii. lol!

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de stelist_rau Mier Mar 12, 2008 3:53 pm

    unic_jul1980 a scris:
    stelist_rau a scris:stelist_rau...........42.........43...............126 pct


    nasol moment: ai mai multe infrangeri decat victorii.degeaba tragi la locul 1 daca o sa ai 100 victorii si 150 infrangeri.asta o sa ne arate cat de disperat esti sa fii pe locul 1 nu cat de bun esti.uite la smiley sau la mine cate infrangeri avem si cate victorii. lol!
    frate....dar nu e asta problema................joc fifa...pt k imi place...si e o distractie pt mn.....si nu arat totul la provocari ...oficialele conteaza........................................si nu sunt deloc disperat....chiar dak o sa am mai multe infrangeri inseamna k imi place fifa si ca stiu si sa pierd...........si eu zic chiar k e un lucru bun pt k am cele mai multe meciuri jucate.....si stai linistit k dak e cumva sa fiu pe primul loc ...o sa ti-l las tie...pt k vad k esti mult mai disperat daca faci asemenea afirmatii lol! ...ce om lol!

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Mier Mar 12, 2008 4:59 pm

    stelist_rau a scris:
    unic_jul1980 a scris:
    stelist_rau a scris:stelist_rau...........42.........43...............126 pct


    nasol moment: ai mai multe infrangeri decat victorii.degeaba tragi la locul 1 daca o sa ai 100 victorii si 150 infrangeri.asta o sa ne arate cat de disperat esti sa fii pe locul 1 nu cat de bun esti.uite la smiley sau la mine cate infrangeri avem si cate victorii. lol!
    frate....dar nu e asta problema................joc fifa...pt k imi place...si e o distractie pt mn.....si nu arat totul la provocari ...oficialele conteaza........................................si nu sunt deloc disperat....chiar dak o sa am mai multe infrangeri inseamna k imi place fifa si ca stiu si sa pierd...........si eu zic chiar k e un lucru bun pt k am cele mai multe meciuri jucate.....si stai linistit k dak e cumva sa fiu pe primul loc ...o sa ti-l las tie...pt k vad k esti mult mai disperat daca faci asemenea afirmatii lol! ...ce om lol!



    cordos_mihai: https://fifa-best-2.1forum.biz/provocari-f12/rezultatele-provocarilor-t27-375.htm#3054
    cordos_mihai: confirma te rog
    costi_150: nu
    cordos_mihai: ce nu mah?
    cordos_mihai: confirma frate
    cordos_mihai: ce ai?
    costi_150: nu vreau
    cordos_mihai: pai dc nu vrei?
    costi_150: deaia....................................


    tii minte discutia asta? e cateva pagini mai in urma la rezultate.daca joci de placere si nu pt puncte de ce erai asa de disperat ca nu comfirma ala??? si air mai e un loc in care spui ca vrei sa ajungi pe locul 1(care iar e in contradictie cu ce zici tu ca nu te intereseaza)
    Daca zici ca joci de placere atunci nu se justifica ofticarea ta ca nu comfirma ala.nu te rugai atat de el,nu ajungeai sa postezi conversatia cu el.erai multumit ca ai jucat si gata.scopul acestui clasament de la provocari nu e sa aratam care joaca cel mai mult ci pt a vedea care sunt cei mai buni de pe forumul asta.

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de stelist_rau Mier Mar 12, 2008 5:15 pm

    unic_jul1980 a scris:
    stelist_rau a scris:
    unic_jul1980 a scris:
    stelist_rau a scris:stelist_rau...........42.........43...............126 pct


    nasol moment: ai mai multe infrangeri decat victorii.degeaba tragi la locul 1 daca o sa ai 100 victorii si 150 infrangeri.asta o sa ne arate cat de disperat esti sa fii pe locul 1 nu cat de bun esti.uite la smiley sau la mine cate infrangeri avem si cate victorii. lol!
    frate....dar nu e asta problema................joc fifa...pt k imi place...si e o distractie pt mn.....si nu arat totul la provocari ...oficialele conteaza........................................si nu sunt deloc disperat....chiar dak o sa am mai multe infrangeri inseamna k imi place fifa si ca stiu si sa pierd...........si eu zic chiar k e un lucru bun pt k am cele mai multe meciuri jucate.....si stai linistit k dak e cumva sa fiu pe primul loc ...o sa ti-l las tie...pt k vad k esti mult mai disperat daca faci asemenea afirmatii lol! ...ce om lol!



    cordos_mihai: https://fifa-best-2.1forum.biz/provocari-f12/rezultatele-provocarilor-t27-375.htm#3054
    cordos_mihai: confirma te rog
    costi_150: nu
    cordos_mihai: ce nu mah?
    cordos_mihai: confirma frate
    cordos_mihai: ce ai?
    costi_150: nu vreau
    cordos_mihai: pai dc nu vrei?
    costi_150: deaia....................................


    tii minte discutia asta? e cateva pagini mai in urma la rezultate.daca joci de placere si nu pt puncte de ce erai asa de disperat ca nu comfirma ala??? si air mai e un loc in care spui ca vrei sa ajungi pe locul 1(care iar e in contradictie cu ce zici tu ca nu te intereseaza)
    Daca zici ca joci de placere atunci nu se justifica ofticarea ta ca nu comfirma ala.nu te rugai atat de el,nu ajungeai sa postezi conversatia cu el.erai multumit ca ai jucat si gata.scopul acestui clasament de la provocari nu e sa aratam care joaca cel mai mult ci pt a vedea care sunt cei mai buni de pe forumul asta.


    bai frate....gata....te astept sa jukm sa vedem cine e mai bun.......si normal ar fi ca orice jucator dupa ce pierde sa confirme....nu sa ma injure cum fac unii....si acel meci vroiam sa fie confirmat pt k era pt lotul fifa-best...nu de alta...............si iti zic din nou....eu joc de placere....chiar dak voi fi pe primul loc....vorbesc cu adminu sa dea urmatorilor premiul........si stai calm....ai ceva impotriva dak eu joc multe meciuri si imi place sa joc fifa?......nu mai am voie nici sa joc?....pot si sa le pierd pe toate...ce te intereseaza....ce fac eu.....important e k imi place sa joc....................si iti spun din nou....te astept sa jukm..........si stai frate calm...k eu imi pierd timpul cu meciurile de fifa...nu tu.........thuamneeeeeee lol!

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de steauaboy21 Mier Mar 12, 2008 6:59 pm

    DA gata ma ...ces cu chestile astea .....

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Mier Mar 12, 2008 7:19 pm

    mai animam si noi putin atmosfera geek .
    joaca fratie cate vrei.

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mier Mar 12, 2008 11:44 pm

    Gata nu va certati Provocarile se joaca pe GOLURI / Distractie / Fantezie / Obsesie /
    Si multe altele Smile e o placere sa joci FIFA cu 1 sa faceti o PROVOCARE

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de stelist_rau Joi Mar 13, 2008 12:01 am

    Smiley a scris:Gata nu va certati Provocarile se joaca pe GOLURI / Distractie / Fantezie / Obsesie /
    Si multe altele Smile e o placere sa joci FIFA cu 1 sa faceti o PROVOCARE
    Da Smiley...sunt de acord cu tine...asta incercam si eu sa-s spun lui unic_jul....dar.....oricum....gata....fifa e in primul rand fair-play Very Happy

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de steauaboy21 Joi Mar 13, 2008 11:05 am

    MArtie 13 08 ora 11.04


    meciuri 29. victorii 15. infrangeri 14. puncte . 45

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de stelist_rau Joi Mar 13, 2008 2:52 pm

    stelist_rau...........48.........46...............144 pct

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Joi Mar 13, 2008 5:21 pm

    unic_jul............. 63.......................... 17...............189

    Calcule - Pagina 2 Empty plm

    Mesaj Scris de Dinutz Joi Mar 13, 2008 8:23 pm

    Dinutz........3............0............9

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Joi Mar 13, 2008 11:37 pm

    Dinutz a scris:Dinutz........3............0............9

    dupa cum vad.. ai pierdut cu mine fi atent cum ati calculezi ... punctele nu 3 victori si nici o INFRANGERE !

    smiley - dinutz 1-0

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Joi Mar 13, 2008 11:43 pm

    Smiley ...........45........................8 ...............140

    + 2 victori

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Mar 15, 2008 4:18 pm

    unic_jul............. 65.......................... 17...............195

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Mar 15, 2008 4:48 pm

    unic_jul............. 67.......................... 17...............201

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Dum Mar 16, 2008 12:29 am

    unic_jul............. 69.......................... 20...............207

    Calcule - Pagina 2 Empty lol

    Mesaj Scris de Dinutz Lun Mar 17, 2008 4:39 pm

    ciudat Smile)) ok m ai batut si tu..
    Dinutz .........5..........1.............15
    o infrangere...pt k meciu cu unicu_jul1980 nu era terminat

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Lun Mar 17, 2008 5:07 pm

    unic_jul............. 71.......................... 20...............213

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Lun Mar 17, 2008 9:18 pm

    Smiley ...........46........................9....................143

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Lun Mar 17, 2008 11:18 pm

    unic_jul............. 73.......................... 20...............219

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Mar 18, 2008 1:05 am

    Smiley ...........47........................9....................147

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Mar 18, 2008 2:59 am

    Smiley ...........49........................10....................153

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de unic_jul Mar Mar 18, 2008 4:37 pm

    unic_jul............. 75.......................... 20...............225

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de stelist_rau Sam Mar 22, 2008 1:18 pm

    stelist_rau...........52.........48...............156 pct
    am mai avut 6 meciuri pe vare nu le-am pus atunci...puteti socoti........

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de alecsandruda Mar Mai 13, 2008 9:35 pm

    2 meciuri.....2 victorii...........0 infrangeri.......6 pct

    o victorie k 8-0 contra lui fifa shi o vic cu 4-0 contra lui smilei


    din pacate nam timp sa ma bat shi eu la vreun loc totusi astept provocari sa jkm de placere

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de k0r3k7 Lun Mai 26, 2008 7:58 pm

    k0r3k7 ...........4........................0 ...............12

    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de Dayro Catalanul Mier Iun 04, 2008 11:30 pm

    Dayro Catalanul .........2 V........1 I.......0 E.........6 pts

    Continut sponsorizat


    Calcule - Pagina 2 Empty Re: Calcule

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 6:56 pm