Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Dinamo - CFR 1-2 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Dinamo - CFR 1-2 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+2
CrYsDk_Aki
R.Ronaldo9
6 participan?i

    Dinamo - CFR 1-2

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Mar 30, 2008 10:03 pm

    Dinamo - CFR 1-2

    Parerile VOASTRE !!

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Mar 30, 2008 10:04 pm

    Sunt dinamovist .. intru-un fel imi pare rau ca nu a castigat DINAMO
    dar in alt fel... ma bucur ca nu a castigat... sa fie aproape steaua
    orcum DINAMO la locu 2 nu cred ca are sanse UEFA . e buna si aia
    dar trebuie sa faca performante !

    Spune si parerea Ta ~!~~

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de CrYsDk_Aki Dum Mar 30, 2008 10:07 pm

    mah....fara suparar....nu tin cu cluj...dar nici cu dinamo....dar parerea mea e ka clujul merita sa castige:-P

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de Z3lcka Dum Mar 30, 2008 10:11 pm

    Deci eu am un raspuns asemanator.....da eu dupa meci am plans k a luat bataie Sad Evil or Very Mad Mad ...........deci a fost un meci de inafart........1 repriza mai ales numai puteam imi facea inima in toate felurile knd a dat semedo gol am spart telecomanda .defapt am crapat-o firar cioara massi a dreaq.....cfr ar trebuii data afara dn Liga 1..........deoarece are 99% dn lot numai straini si dak si alte echipe sezonu viitor va face la fel k cfr.........Nationala se duce de rapa





    OOOOOOOOOOOOO.......OOOOOOOOOOOOOOO.........FORZAAAAA DINAMOOOOOO

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Mar 30, 2008 10:13 pm

    Z3lcka a scris:Deci eu am un raspuns asemanator.....da eu dupa meci am plans k a luat bataie Sad Evil or Very Mad Mad ...........deci a fost un meci de inafart........1 repriza mai ales numai puteam imi facea inima in toate felurile knd a dat semedo gol am spart telecomanda .defapt am crapat-o firar cioara massi a dreaq.....cfr ar trebuii data afara dn Liga 1..........deoarece are 99% dn lot numai straini si dak si alte echipe sezonu viitor va face la fel k cfr.........Nationala se duce de rapa




    OOOOOOOOOOOOO.......OOOOOOOOOOOOOOO.........FORZAAAAA DINAMOOOOOO

    stiu asta e ... ma bucur pt cfr e langa mine aci.. in fine sper sa faca o fata frumoasa in CFR
    sa nu ne faca de rusine !

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de FAN Lun Mar 31, 2008 1:29 pm

    Forza CFR Very Happy:D:D OLEEE

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de steauaboy21 Lun Mar 31, 2008 1:55 pm

    waaaaaaaaaa dinamovistilor naveti demnitate in voi ........... stiti proverbul ala sa moara si capra vecinului cam asa a fost dinamo la meciu asta ...... un blat clar... si mai aveti dorinta sa aveti jucatori la nationala . ...... penibl... Forrza Steaua....

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Lun Mar 31, 2008 10:44 pm

    steauaboy21 a scris:waaaaaaaaaa dinamovistilor naveti demnitate in voi ........... stiti proverbul ala sa moara si capra vecinului cam asa a fost dinamo la meciu asta ...... un blat clar... si mai aveti dorinta sa aveti jucatori la nationala . ...... penibl... Forrza Steaua....

    MWahahah lol!

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de steauaboy21 Mar Apr 01, 2008 2:20 pm

    hai frate ca asta e adevarul

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de DIC@ Mar Apr 01, 2008 8:20 pm

    q toate k`s stelist...dar imi pare rau ca nu a castigat dinamo Evil or Very Mad

    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Apr 01, 2008 8:56 pm

    ASTA E !
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Mai 23, 2008 8:11 pm

    Closed ...

    Continut sponsorizat


    Dinamo - CFR 1-2 Empty Re: Dinamo - CFR 1-2

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 12:30 am