Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
UNIVERSITATEA CLUJ 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
UNIVERSITATEA CLUJ 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+7
k0r3k7
kamikaze
Henry
steauaboy21
Admin
MishU
R.Ronaldo9
11 participan?i

    UNIVERSITATEA CLUJ

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Lun Ian 21, 2008 6:18 pm

    Discutati tot ce doriti despre echipa "U" Cluj

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Lun Ian 21, 2008 11:31 pm

    U CLuj nu mai are sanse sa RAMANA ANU ASTA IN A

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty N"U"MAI "U"

    Mesaj Scris de MishU Joi Ian 24, 2008 5:24 pm

    sanse de mentinere sunt......pe scurt cea mai ghinionista echipa din lume!!!!!! De nu era ghinionul asta era pe loc de uefa.Una dintre cele mai vechi echipe din Romania 1919 chiar primu an dupa unire...iar k fenomen Ultras nu avem ce discuta...in Cluj suntem peste cfr ce galerie din tzara o mers la rivali mai multi decat ei pe stadion cca 4000 5000 suporteri.

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Admin Sam Ian 26, 2008 12:07 pm

    Slaba echipa...no comment...

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Admin Sam Ian 26, 2008 12:10 pm

    MishU a scris:sanse de mentinere sunt......pe scurt cea mai ghinionista echipa din lume!!!!!! De nu era ghinionul asta era pe loc de uefa.Una dintre cele mai vechi echipe din Romania 1919 chiar primu an dupa unire...iar k fenomen Ultras nu avem ce discuta...in Cluj suntem peste cfr ce galerie din tzara o mers la rivali mai multi decat ei pe stadion cca 4000 5000 suporteri.
    tu nu stii ce vorbesti....la u la meciuri merg 3000 oameni sau mai putin (normal ca la meciurile cu steaua, dinamo, rapid e plin stadionu de 5000) .. la CFR merg vreo 10000 la fiecare meci .. deci :-$ .. + ca fenomenul ultras sau ce ziceti voi nu are nici o legatura cu voi .. va laudati ca aveti galerie tare cand defapt sunteti vreo 600 care merg la meciuri in rest numai copii pe care daca ii intrebi pe strada cu cine tin zic ca ei tin cu u. Va laudati ca veti da foc la stadion, ca va fi macel. A fost ceva din toate astea? .. vai de voi si vai de u

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty poate in visele tale....

    Mesaj Scris de MishU Mar Ian 29, 2008 6:19 pm

    admin.........din ceea ce ai spus acolo sunt niste aberatii...stadionu lu U are 30.000 locuri daca sar consolida....se vede clar k ti cu cfr........hai cu mine la un meci de vrei si ink ceva la meciu cu cfr din gruia am fost mai multi k ei in tribune si peluze iar dupa meci o fugit toti pe und eo putut asa k daca vb de U mai informeazate

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Admin Mar Ian 29, 2008 6:46 pm

    MishU a scris:admin.........din ceea ce ai spus acolo sunt niste aberatii...stadionu lu U are 30.000 locuri daca sar consolida....se vede clar k ti cu cfr........hai cu mine la un meci de vrei si ink ceva la meciu cu cfr din gruia am fost mai multi k ei in tribune si peluze iar dupa meci o fugit toti pe und eo putut asa k daca vb de U mai informeazate
    Momentan, Ion Moina are 6000 locuri. Si nu stiu daca ai vazut azi in ziarul Informatia: CFR e pe locul 3 / tara ca numar de specatori pe meci si U e pe locul 13! Deci gandeste-te! Si apropo de 2 Decembrie... cati ati fost voi ma... vreo 1000 in galerie, iar restu sobolanilor infecti de la u s-au dus in peluza la CFR fara fular cu u si fara nimic. Deci tu nu stii ce vorbesti + ca stadionul lui u avea in vremurile bune 27000 locuri nu 30000!


    Edit : Am uitat sa mentionez: CFR are o medie de 8050 specatori / meci si u Cluj are o medie de 3400 sau 3500. Si daca ar fi cum zici tu sa aiba u atatia suporteri, mini-stadionul vostru de liga 3 ar fi plin meci de meci! mai ales ca are doar 6000 locuri.

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de MishU Mier Feb 13, 2008 7:23 pm

    Admin a scris:
    MishU a scris:admin.........din ceea ce ai spus acolo sunt niste aberatii...stadionu lu U are 30.000 locuri daca sar consolida....se vede clar k ti cu cfr........hai cu mine la un meci de vrei si ink ceva la meciu cu cfr din gruia am fost mai multi k ei in tribune si peluze iar dupa meci o fugit toti pe und eo putut asa k daca vb de U mai informeazate
    Momentan, Ion Moina are 6000 locuri. Si nu stiu daca ai vazut azi in ziarul Informatia: CFR e pe locul 3 / tara ca numar de specatori pe meci si U e pe locul 13! Deci gandeste-te! Si apropo de 2 Decembrie... cati ati fost voi ma... vreo 1000 in galerie, iar restu sobolanilor infecti de la u s-au dus in peluza la CFR fara fular cu u si fara nimic. Deci tu nu stii ce vorbesti + ca stadionul lui u avea in vremurile bune 27000 locuri nu 30000!


    Edit : Am uitat sa mentionez: CFR are o medie de 8050 specatori / meci si u Cluj are o medie de 3400 sau 3500. Si daca ar fi cum zici tu sa aiba u atatia suporteri, mini-stadionul vostru de liga 3 ar fi plin meci de meci! mai ales ca are doar 6000 locuri.
    in 2011 vom avea stadion de 30.000 locuri......in Cluj noi facem legea ce sa zic de cfr is fix pix din moment ce am facut ce-am vrut pe stadionu lor....admin tu nu cred k ai fo la meci..suporter de tastatura:))suporter cfr de tastatura cum sunt ei din 2004

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Admin Mier Feb 13, 2008 9:43 pm

    baiatule, eu fac fotbal la CFR de 6 ani. Cine face legea in Cluj? ... iti mai amintesti lunile octombrie, noiembrie cand va bateam pe unde va gaseam?...Bataie in grigorescu?... bataie la gara? nu mai tii minte, normal. daca vrei o sa-ti caut in ziar... si apropo ... eu ma duc la meciuri la CFR ca am abonament la P2 .. si apropo ... SCAPATI DE RETROGRADARE CAND ELODIA APARE!

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de steauaboy21 Mier Feb 13, 2008 10:18 pm

    Elodia e posibil sa apara dar U cluju sa se mentina in A imposibil ....biine eu tin cu steaua nici cfr nui la inima mea

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de MishU Mier Feb 13, 2008 11:31 pm

    Admin a scris:baiatule, eu fac fotbal la CFR de 6 ani. Cine face legea in Cluj? ... iti mai amintesti lunile octombrie, noiembrie cand va bateam pe unde va gaseam?...Bataie in grigorescu?... bataie la gara? nu mai tii minte, normal. daca vrei o sa-ti caut in ziar... si apropo ... eu ma duc la meciuri la CFR ca am abonament la P2 .. si apropo ... SCAPATI DE RETROGRADARE CAND ELODIA APARE!

    da stiu bataile din grigo knd 7 Uisti so batut cu 70 de cfr isti si io batut iar despre 2 decembrie de ce nu ati venit in centru......si la p2 stau maghiari din kvcs sau cum ia zice;) oricum vedem pe 7 mai ceo sa fie...nu va bucurati de voi 7 mai va fi razboi

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de MishU Mier Feb 13, 2008 11:33 pm

    steauaboy21 a scris:Elodia e posibil sa apara dar U cluju sa se mentina in A imposibil ....biine eu tin cu steaua nici cfr nui la inima mea
    vedem noi la vara cand se trage linia...de pica pica mergem pe racoare la meciuri in B insa niciodata cfr nu va face legea prin Cluj

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de steauaboy21 Mier Feb 13, 2008 11:37 pm

    eu chiar dacas din iasi urasc cfr pt chestia ca tot a aadus straini si parca e o multinationala ..nam nimica cu u cluj ....dar iasu decad a promovat a rezistat in AA astai important pt mine

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Admin Dum Feb 17, 2008 12:04 pm

    MishU a scris:
    Admin a scris:baiatule, eu fac fotbal la CFR de 6 ani. Cine face legea in Cluj? ... iti mai amintesti lunile octombrie, noiembrie cand va bateam pe unde va gaseam?...Bataie in grigorescu?... bataie la gara? nu mai tii minte, normal. daca vrei o sa-ti caut in ziar... si apropo ... eu ma duc la meciuri la CFR ca am abonament la P2 .. si apropo ... SCAPATI DE RETROGRADARE CAND ELODIA APARE!

    da stiu bataile din grigo knd 7 Uisti so batut cu 70 de cfr isti si io batut iar despre 2 decembrie de ce nu ati venit in centru......si la p2 stau maghiari din kvcs sau cum ia zice;) oricum vedem pe 7 mai ceo sa fie...nu va bucurati de voi 7 mai va fi razboi
    o fost 15 uisti si 25 CFRisti ... si ati luato la mumu Smile nici de astea nu ai habar ... ce sai ceri ... lasa ca din sezonu urmator sunteti matinali Smile) .. si apropo .. steauaboy .. pt iasi tot respectu..

    edit: ce razboi ma .. asa ati zis ca o sa fie si pe 2 dec .. si nati facut nimic...voi sunteti grozavi si dati foc la stadion si plm .. ceati facut ma? niste kkciosi ...

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Henry Dum Feb 17, 2008 2:36 pm

    MishU a scris:sanse de mentinere sunt......pe scurt cea mai ghinionista echipa din lume!!!!!! De nu era ghinionul asta era pe loc de uefa.Una dintre cele mai vechi echipe din Romania 1919 chiar primu an dupa unire...iar k fenomen Ultras nu avem ce discuta...in Cluj suntem peste cfr ce galerie din tzara o mers la rivali mai multi decat ei pe stadion cca 4000 5000 suporteri.

    Si eu vreau sa ramana U in Liga 1 ca ii din Ardeal..da ai spus niste prostii...sa mor yo daca nu esti prost !
    Ce legatura are cand so infiintat ?? Barnsley echipa car eo eliminat liverpool ca o castigat cupa prin 1920,
    at Romania nici nu avea echipa nationala Smile)
    Deci daca ii dupa vechimi inseamna ca avem noroc ca am ajung in grupele CL
    si ai dreptate ca ca fenomen ultras navem ce discuta...in primu rand pe stadionul vostru nici nu se observa cand ii meci sau nu ca tot gol ii...sunteti aproape 0 ca fenomen ultras...uitati-va ce spectacol fac dinamo si steaua..cand o sa poata sa opreasca u cluj sau cfr un meci ? cum o facut in meciul cu steaua, dinamo

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Feb 17, 2008 9:07 pm

    lol!

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Admin Dum Feb 17, 2008 9:47 pm

    Henry a scris:
    MishU a scris:sanse de mentinere sunt......pe scurt cea mai ghinionista echipa din lume!!!!!! De nu era ghinionul asta era pe loc de uefa.Una dintre cele mai vechi echipe din Romania 1919 chiar primu an dupa unire...iar k fenomen Ultras nu avem ce discuta...in Cluj suntem peste cfr ce galerie din tzara o mers la rivali mai multi decat ei pe stadion cca 4000 5000 suporteri.

    Si eu vreau sa ramana U in Liga 1 ca ii din Ardeal..da ai spus niste prostii...sa mor yo daca nu esti prost !
    Ce legatura are cand so infiintat ?? Barnsley echipa car eo eliminat liverpool ca o castigat cupa prin 1920,
    at Romania nici nu avea echipa nationala Smile)
    Deci daca ii dupa vechimi inseamna ca avem noroc ca am ajung in grupele CL
    si ai dreptate ca ca fenomen ultras navem ce discuta...in primu rand pe stadionul vostru nici nu se observa cand ii meci sau nu ca tot gol ii...sunteti aproape 0 ca fenomen ultras...uitati-va ce spectacol fac dinamo si steaua..cand o sa poata sa opreasca u cluj sau cfr un meci ? cum o facut in meciul cu steaua, dinamo
    dai pace...nici el nu crede ce zice Smile)

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de MishU Lun Feb 18, 2008 4:57 pm

    EU STIU CE VORBESC........VOI SUNTETI SUPORTERI DE TASTATURA CEO FOST PE 2 DECEMBRIE??? DC NU ATI VENIT IN CENTRU DE CE ATI FUGIT DIN MIHAI VITEAZU.......AM RUPT VRO 30 DE SCAUNE GARDU VRO 2 BENERE RUPTE APRINSE SI ARUNCATE PESTE GARD....CE STITI VOI DIN MOMENT CE SUNTETI SUPORTERI DE TASTATURA SI APROPO CFR ARE GALERIA AIA DE 4 ANI ASA K NU VORBI CE NU STI SI ALA CEO ZIS K E STADIONU GOL POATE SE UITA LA CARTOON NETWORK PT K PELUZA E PLINA IAR LOCURILE AU FOST REDUSE PENTRU K STADIONU E VECHI IAR DACA AR INTRA 30.000 OAMENI SAR DARAMA DA IN 2004 LA MECIU D CUPA CU STEAUA 1-0 O FOST CCA 10.000 INCULTULE!!!!!!!

    PS 7 MAI SE APROPIE;)

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Admin Lun Feb 18, 2008 5:00 pm

    lol=))) ba deci tu daca ai 13 ani esti tare, jur! se vede dupa mentalitate si dupa felu in care judeci lucrurile... ce daca CFR are galerie din 2004 sau ceva de genu....are legatura?Smile u cluj are galerie de mai demult da pt asta nui plin stadionu numa la meciurile cu sTEAUA, Dinamo, Rapid. vai de capu tau .. u cluj 3000 / meci .. CFR 8050 specatatori / meci ... vaiiiiiiiiii ... daca e cum zici tu .. de ce nu is tot timpu 7000 de oameni? ca atata are capacitatea stadionu acum .. (unde sa se poata sta)

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Feb 24, 2008 12:42 pm

    U CLuj 2 - 1Rapid

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de steauaboy21 Dum Feb 24, 2008 2:54 pm

    umilieshen

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Admin Dum Feb 24, 2008 3:05 pm

    oricum retrogradeaza..dorinta mea : sa ia CFR titlu si sa retrogradeze "n" Cluj

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de MishU Sam Mar 01, 2008 3:15 am

    din aia 8000 90% unguri pt kl unguri se aduna cand e orba de natia lor 5 % oameni ce merg numa ase sa se uite de ii intrebi ceva de fotbal paraleli si restu franari de la cfr de la gara sau rromi pe knd la U vin cu sufletu Uisti adevarati stadion aproape plin 7000 cat are capacitate vin vro 5000 stai sa ne faca stadion
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 07, 2008 9:29 pm

    sepcile rosii vor retrograda.

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Mar 07, 2008 9:49 pm

    CaTalyN a scris:sepcile rosii vor retrograda.


    Nu se stie a batut pe RAPID Smile)
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 07, 2008 10:16 pm

    a batut pe rapid si a facut egal acasa cu UTA Arad ... ce-ti spune asta ?

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de MishU Mier Mar 12, 2008 12:53 pm

    CaTalyN a scris:a batut pe rapid si a facut egal acasa cu UTA Arad ... ce-ti spune asta ?

    egal cu uta pe bulanu aradenilor...oricum frumos meci..atmosfera super ...sper sa nu retrogradam oricum is multe echipe fara traditie ce joaca penibil si au puncte mai multe pt k umbla cu bani la albitri

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de MishU Joi Apr 24, 2008 3:23 pm

    HAIDE "U"

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de kamikaze Joi Apr 24, 2008 5:30 pm

    Vai de natia ta admine.Te dai mare cu cfr-u tau acuma ca o ajuns si ei o data sa lupte la titlu .Eu nu tin cu "U" dA din cate stiu eu si am fost prin cluj de cateva ori da "U" are suporteri nu ca voi toti bosorogii de 90 de ani si cica k aveti suporteri.Vai p*la voastra.
    In locu tau nu as zice nimik!

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Joi Apr 24, 2008 9:29 pm

    kamikaze a scris:Vai de natia ta admine.Te dai mare cu cfr-u tau acuma ca o ajuns si ei o data sa lupte la titlu .Eu nu tin cu "U" dA din cate stiu eu si am fost prin cluj de cateva ori da "U" are suporteri nu ca voi toti bosorogii de 90 de ani si cica k aveti suporteri.Vai p*la voastra.
    In locu tau nu as zice nimik!

    Eu in locu tau as tacea kamikaze...fiecare tine cu ce vrea

    FORZA DINAMO

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de k0r3k7 Vin Mai 23, 2008 9:19 pm

    Steaua uita-te.... titlul e in provincie.... Poc Poc!

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Raluca Vin Mai 23, 2008 9:53 pm

    k0r3k7 a scris:Steaua uita-te.... titlul e in provincie.... Poc Poc!



    NU POC POC....PAC PAC cum le place la oieri

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de k0r3k7 Vin Mai 23, 2008 10:02 pm

    lol! Adevarat

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de MishU Sam Mai 24, 2008 10:00 pm

    kamikaze a scris:Vai de natia ta admine.Te dai mare cu cfr-u tau acuma ca o ajuns si ei o data sa lupte la titlu .Eu nu tin cu "U" dA din cate stiu eu si am fost prin cluj de cateva ori da "U" are suporteri nu ca voi toti bosorogii de 90 de ani si cica k aveti suporteri.Vai p*la voastra.
    In locu tau nu as zice nimik!


    U are cei mai multi suporteri din Cluj si are multi si in tzara pentru k toti studentii care vin la Cluj raman pt tot restu vieti Uisti.....in schimb cfr sunt suporteri cumparati toti tin cu cfr pt k o ajuns sus prin aranjamente multi merg la stadion la cfr numa sa vada meciu nu din IUBIRE cum o facem noi U-isti.....iar cfr canta pt pachete cu mancare in schimb U-isti canta pt culori

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de k0r3k7 Dum Mai 25, 2008 2:21 pm

    cheers Adevarat

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Mai 30, 2008 8:15 pm

    U CLuj nu merita sa promoveze un 1 in Liga 1 lol!

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de DjBOBO Vin Mai 30, 2008 9:38 pm

    Pacat de galeria care o are U Cluj... prea organizata si prea frumoasa... Cred ca se va duce de rapa acum in Liga a-2a... dar cine stie

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Mai 30, 2008 9:42 pm

    Poate la 1 inapoi in liga 1

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Raluca Sam Mai 31, 2008 7:17 am

    U.Cluj acum incepe sa vand jucatori...si veti vedea ca va fi pe la mijlocul clasamentului in Liga ||
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Mai 31, 2008 9:10 am

    aproape ca nu ma mai intereseaza nik de "U" Cluj ... Laughing

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de k0r3k7 Sam Mai 31, 2008 9:12 am

    U Cluj o sa fie cumparat! Nu o sa mai fie al primariei cluj care nu face nimic pt club!
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Mai 31, 2008 9:16 am

    Pai de asta a si retrogradat Wink

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de FAN Lun Iun 02, 2008 11:18 pm

    U Cluj o jucat cu CFR pt banii lui Becali Dracu

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de mihaitza_xmx Lun Iun 02, 2008 11:19 pm

    ATAT DISCUTIE PT LANTERNA ROSIE FOSTA CA A MERS IN LIGA A2A AKOLO II E LOCUL

    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de MishU Mar Iun 17, 2008 8:13 pm

    DjBOBO a scris:Pacat de galeria care o are U Cluj... prea organizata si prea frumoasa... Cred ca se va duce de rapa acum in Liga a-2a... dar cine stie
    U cluj nu va pieri niciodata

    Continut sponsorizat


    UNIVERSITATEA CLUJ Empty Re: UNIVERSITATEA CLUJ

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 3:05 am