Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Informatii 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Informatii 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


4 participan?i

    Informatii

    Informatii Empty Informatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Apr 06, 2008 1:35 pm

    Informatii / ANUNTRII

    Informatii Empty Re: Informatii

    Mesaj Scris de steauaboy21 Lun Apr 07, 2008 8:57 pm

    * Am pus primele 3 etape ...si dupa jucarea lor voi mai pune inca un grup de 3 si tot asa !!!

    Informatii Empty ccc

    Mesaj Scris de alex_vacean@yahoo.com Joi Mai 08, 2008 12:12 am

    am pus primele 6 etape jucatile va rog frumos pana la date cea am zis acolo....am pastrat doar rezultatele lui fan pt k el s-a incapatanat si nu a vr sa joace probabil nu il tine....infine va rog jucati meciurile din primele 6 etape..... lol! lol!

    Informatii Empty Re: Informatii

    Mesaj Scris de alex_vacean@yahoo.com Vin Mai 09, 2008 8:13 pm

    alex_vacean@yahoo.com a scris:am pus primele 6 etape jucatile va rog frumos pana la date cea am zis acolo....am pastrat doar rezultatele lui fan pt k el s-a incapatanat si nu a vr sa joace probabil nu il tine....infine va rog jucati meciurile din primele 6 etape..... lol! lol!


    dak nu va jucati meciurile in 2 zile veti fi dati afara....fara dar si poate sa va fie clar nu am nevoie de asa jucatori prefer sa bag alti decat sa astept dupa voi!!!!! Arrow Arrow

    Informatii Empty Re: Informatii

    Mesaj Scris de MishU Dum Mai 11, 2008 8:57 pm

    cei care nu ati jucat meciurile se pune scorul de 0-0 iar meciul se va putea juca pe parcurs iar scorul se va modifica

    Informatii Empty Re: Informatii

    Mesaj Scris de alex_vacean@yahoo.com Mier Mai 14, 2008 6:53 pm

    va rog sa confirmati rezultatele....

    Informatii Empty Re: Informatii

    Mesaj Scris de alex_vacean@yahoo.com Dum Mai 18, 2008 12:59 am

    deci Expl!c!t iese ca atare cei 2 sau 3 care mai tr sa joace cu el castiga meciurl cu 3-0 pt k nu mai pot gasi pe nimeni sa bag pt 4 meciuri

    asa k mai ramane un singur meciu de jucat ce-l dintre lupu-fan pe care ii rog sa joace pana maine seara k sa pot inchide clasamentul si liga Smile cheers (best moderator) lol! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

    Informatii Empty Re: Informatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Lun Mai 26, 2008 12:28 pm

    Meciurile cu 0-0 care sau trecut ca nu sa jucat puteti sa le rejucati !

    Informatii Empty Re: Informatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Mai 27, 2008 12:33 am

    MECIURILE
    SE POT JUCA PANA LA DATA DE 30.05.2008 ..MECIURILE CARE NU VOR FI
    JUCATE PANA PE DATE PRECIZATE INITE SE VA PUNE SCORUL DE 0-0 FARA NICI
    O DISCUTIE...

    Informatii Empty Re: Informatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Mai 30, 2008 3:35 pm

    Azi 30 MAI ORA 22:00 Se incheie Sezonul 2 aveti vreme sa jucati MECIURILE pana diseara.

    Continut sponsorizat


    Informatii Empty Re: Informatii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 3:12 am