Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
ANUNT 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
ANUNT 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


2 participan?i

    ANUNT

    ANUNT Empty ANUNT

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Mai 27, 2008 12:21 am

    ANUNT

    MECIURILE CU 0-0 LE PUTETI JUCA LA ORCE ORA
    Doua clanuri din fiecare GRUPA vor merge mai departe !

    ANUNT 88857

    ANUNT Empty Re: ANUNT

    Mesaj Scris de george_mita Dum Iun 01, 2008 1:53 am

    INTREBARE !!!
    Deci cum se joaca meciurile pe Clanuri pt ca nu este inteles nimic de aici .. eu stiu ca un meci pe clan se joaca fiecare cu fiecare.... Exclamation Exclamation asa ca nu stiu cum se joaca aici Smiley ai putea sa imi spui daca te rog frumos ? bounce bounce Question Question Question Question Question Question

    ANUNT Empty Re: ANUNT

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Iun 01, 2008 1:58 am

    george_mita a scris:INTREBARE !!!
    Deci cum se joaca meciurile pe Clanuri pt ca nu este inteles nimic de aici .. eu stiu ca un meci pe clan se joaca fiecare cu fiecare.... Exclamation Exclamation asa ca nu stiu cum se joaca aici Smiley ai putea sa imi spui daca te rog frumos ? bounce bounce Question Question Question Question Question Question

    Pai se joaca fiecare cu care pica din clan pe anumite regulii de JOC si pana la TERMENU respectiv

    ANUNT Empty Re: ANUNT

    Mesaj Scris de george_mita Dum Iun 01, 2008 1:59 am

    Aha am inteles mersi pt informatii Very Happy Exclamation Exclamation

    ANUNT Empty Re: ANUNT

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Iun 01, 2008 2:00 am

    NU ai pt ce Sleep

    ANUNT Empty Re: ANUNT

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Iun 06, 2008 5:37 pm

    ETAPA 4 JUCATI . ACUM

    Continut sponsorizat


    ANUNT Empty Re: ANUNT

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      » Anunt!
      » ANUNT
      » ANUNT
      » ANUNT

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 12:17 am