Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Parerea TA 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Parerea TA 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+3
Raluca
FAN
R.Ronaldo9
7 participan?i

    Parerea TA

    Sondaj

    Cel mai frumos Joc Din Liga 4

    [ 0 ]
    Parerea TA Bar_left0%Parerea TA Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Parerea TA Bar_left0%Parerea TA Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    Parerea TA Bar_left10%Parerea TA Bar_right [10%] 
    [ 1 ]
    Parerea TA Bar_left10%Parerea TA Bar_right [10%] 
    [ 0 ]
    Parerea TA Bar_left0%Parerea TA Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    Parerea TA Bar_left10%Parerea TA Bar_right [10%] 
    [ 2 ]
    Parerea TA Bar_left20%Parerea TA Bar_right [20%] 
    [ 1 ]
    Parerea TA Bar_left10%Parerea TA Bar_right [10%] 
    [ 0 ]
    Parerea TA Bar_left0%Parerea TA Bar_right [0%] 
    [ 4 ]
    Parerea TA Bar_left40%Parerea TA Bar_right [40%] 

    Total voturi: 10

    Parerea TA Empty Parerea TA

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Mai 27, 2008 12:47 am

    Spune sincer Parerea TA

    Parerea TA Empty Re: Parerea TA

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Mai 27, 2008 12:48 am

    Parerea mea e ca MishU e cel mai serios din liga aceasta si ca a jucat frumos bv tineo tot asa si sezonul 3

    Parerea TA Empty Re: Parerea TA

    Mesaj Scris de FAN Mar Mai 27, 2008 12:55 am

    Un jucator serios mi se pare ca este sorYY

    Parerea TA Empty Re: Parerea TA

    Mesaj Scris de Raluca Mar Mai 27, 2008 7:48 am

    MishU cel mai serios jucator din liga 4

    Parerea TA Empty campionat

    Mesaj Scris de vrabie_adrian87 Mar Mai 27, 2008 11:52 am

    mishu mi se pare serios,joaca frumos,iar sory al vostru care il laudati joaca volei in afara de qw numai stie altceva,eu unu sincer nu as tine jucatori de astia penibili in fifa best,care stie fifa real tine mingea jos acolo e placerea nu una 2 qw

    Parerea TA Empty Re: Parerea TA

    Mesaj Scris de MishU Mar Mai 27, 2008 11:09 pm

    va multumesc pentru vorbele de bine!!! eu imi fac doar datoria

    Parerea TA Empty Re: Parerea TA

    Mesaj Scris de sorYY Mier Mai 28, 2008 3:07 pm

    mda.....era necesara si parerea mea pentru ca multa lume vorbeste de mine lucruri care ar trebui sa le tina pentru ei .
    1) cu riscul de a ma lauda la seriozitate nu m-as intrece cu nimeni ca eu am terminat etapele din retur cu mult inaintea celorlanti colegi asa ca........ aici este clara situatia si asta e si realitatea pana la urma.
    2)iar ca mod de joc nu e treaba nimanui ca eu folosesc mai mult qw sau mai putin ,stilul meu de joc nu are dreptul nimeni din aceasta liga sa il critice....ce ar insemna acum sa zic si eu despre altul ca de ce joaca numai pe jos sau de ce nu foloseste qw ca si mine ....ma rog ar fi multe lucruri insa asa e cand castigi e greu ca adversarul sa iti zica un " gg" sau un "bv mane" stiu numai sa zica "ai avut bulan" "folosesti numai qw" asta ar insemna sa ai caracter ceea ce la multi lipseste cu desavarsire.
    3) si in legatura cu qw ce se intampla mai baieti nu stiti sa va aparati sau ce? eu unu as juca de drag impotriva unuia ca si mine. DACA ESTI BUN SI STI FIFA JOCI IMPOTRIVA ORICUI INDIFERENT DE CE STIL AR AVEA ASA CA ....PAREREA MEA PUNETI MANA SI JUCATI MAI MULT SI INVATATI CA FIFA NU E PENTRU TOATA LUMEA . MULTA BAFTA !!!!!!!!!!!

    Parerea TA Empty Re: Parerea TA

    Mesaj Scris de boogieman89 Joi Mai 29, 2008 5:34 pm

    nu te mai umfla asa Smile) ne vedem sezonu viitor starule

    Parerea TA Empty Re: Parerea TA

    Mesaj Scris de MishU Vin Mai 30, 2008 7:22 pm

    ba io incerc sa joc fara qw pentru ca mi se pare k ase nu mai simti nici o placere ce rost are te pui cu manchester sau barca degajezi din careu tau scapa atacantu singur gol......

    Parerea TA Empty campionat

    Mesaj Scris de vrabie_adrian87 Vin Mai 30, 2008 10:40 pm

    ai dreptate mishu,dar sorry incearca sa o faca pe filosoful,adevarul e ca nu joaca nik numai qw da si numai scrie asa romane,nu stii fifa si eu stiu qw da nu joc ma pt ca am coloana stiu ce e fifa,placerea jocului,asa ca nenea sory dute si lasa-ne ci filosofiile tale,adevarul e ca joci volei,speri sa numai fii in liga 4 sa am adversari adebvrati nu tentative dfe jucatori,eu iti zic in fata nu te iau cu binisorul

    Continut sponsorizat


    Parerea TA Empty Re: Parerea TA

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 6:43 pm