Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Buguri 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Buguri 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+11
mihaitza_xmx
alecsandruda
unic_jul
RoberT
k0r3k7
Raluca
adylaur
Henry
Dark
Andr3y_46
R.Ronaldo9
15 participan?i

    Buguri

    Buguri Empty Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mier Ian 23, 2008 12:35 am

    BUGURI
    Smile
    Q+W
    .. si altele... Q+S Q+D Z+D

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Andr3y_46 Mier Ian 23, 2008 7:59 pm

    Domnul Andrei (Smiley) Astea nu sunt buguri..Buguri is alea cand e o eroare la joc sau sa iti dau un exemplu de bug..

    Uefa Champions League (BUG): Cateodata zidul era asezat foarte rau adica cu cativa metri in drapta.. Sau cand era penalty 3 jucatori veneau spre tine..

    Fifa 08: Dupa ce fluera OffSide albitru sta cateva secunde si se invarte ca prostul intr-un cerc..

    Deci aceste "combinatii" nu sunt BUGURI...

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mier Ian 23, 2008 9:45 pm

    Andr3y_46 a scris:Domnul Andrei (Smiley) Astea nu sunt buguri..Buguri is alea cand e o eroare la joc sau sa iti dau un exemplu de bug..

    Uefa Champions League (BUG): Cateodata zidul era asezat foarte rau adica cu cativa metri in drapta.. Sau cand era penalty 3 jucatori veneau spre tine..

    Fifa 08: Dupa ce fluera OffSide albitru sta cateva secunde si se invarte ca prostul intr-un cerc..

    Deci aceste "combinatii" nu sunt BUGURI...

    ORCE A FI Smile) PT MINE as buguri lol! lol!

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Dark Mier Apr 30, 2008 11:38 pm

    dap....am avut si eu un bug...am sutat in plasa si a trecut mingea si prin plasa si prin poarta prin tot si se tot ducea...Smile)...si am mai dar prin bara si a mers...Smile).asteas buguri...Very Happy

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Henry Joi Mai 08, 2008 12:55 pm

    Dark a scris:dap....am avut si eu un bug...am sutat in plasa si a trecut mingea si prin plasa si prin poarta prin tot si se tot ducea...Smile)...si am mai dar prin bara si a mers...Smile).asteas buguri...Very Happy

    bugul se repeta Wink ce ai spus tu ii o eroare
    bugul ii cum a zis f bine Andr3y_46 cand se invarte albitru in cerc
    si parerea mea...lansarile alea pe sus q+w sau cum aveti voie is bug, repet, parere personala Smile

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de adylaur Joi Mai 22, 2008 1:48 pm

    bah voi cik stiti fifa.....stiti o pl....numai cu vb sunteti mari juktori....bah q+w shi alte combinatii nus buguri sunt permise(exceptii fac pgl).....

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Raluca Vin Mai 23, 2008 8:28 pm

    cel mai ratat bug.. Q+W....

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de k0r3k7 Vin Mai 23, 2008 8:44 pm

    Daca dai gol din offside portarul merge la minge sta 3 secunde si suta prin plasa!
    Comentatorii sunt foarte ratati! Dati la 10 metrii peste poarta la care comentatorul : What a shoot! Great save by the goalkeeper Shocked

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Raluca Vin Mai 23, 2008 9:08 pm

    k0r3k7 a scris:Daca dai gol din offside portarul merge la minge sta 3 secunde si suta prin plasa!
    Comentatorii sunt foarte ratati! Dati la 10 metrii peste poarta la care comentatorul : What a shoot! Great save by the goalkeeper Shocked


    Da oricum cel mai tare FIFA nu este FIFA este PES Pro Evolution Soccer desi si el are niste defecte dar este un super jok

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de k0r3k7 Vin Mai 23, 2008 9:11 pm

    Dap, ce nu imi place la PES este meniul! Grafica este cu MULT peste Fifa... si cei de la EA Games ar putea face asa ceva dar ei vor ceva bun care sa fie jucat de multa lume, cu resurse putine, cu ca si PES care cere 1GB Ram!

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Mai 25, 2008 3:08 pm

    Q+W nici mie nu imi place dar nu am ce face Smile

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Mai 25, 2008 3:08 pm

    ASa joaca totii cu Q+W

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de k0r3k7 Dum Mai 25, 2008 3:12 pm

    Fiecare cum stie Surprised

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Mai 25, 2008 3:22 pm

    asa e

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de k0r3k7 Dum Mai 25, 2008 3:23 pm

    Am vazut niste meciuri de la WGC... Cum joaca frate aia.. Orice faza fixa e gol...! Corner, lovitura libera de la maxim 20m.. sau chiar si centrarile in careu de pe flancuri..

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Mai 25, 2008 3:37 pm

    Smile PGL

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de k0r3k7 Dum Mai 25, 2008 3:38 pm

    WCG e peste PGL
    World Cyber Games..

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Mai 25, 2008 5:25 pm

    Smile

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de RoberT Mier Mai 28, 2008 9:20 pm

    Poi aia au experienta Smile) sau au mancat ceva moale inainte Smile))

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de k0r3k7 Mier Mai 28, 2008 10:08 pm

    Sunt la toate jocurile peste noi!

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de unic_jul Mier Mai 28, 2008 10:49 pm

    mai tata,nu stiu ce tot va vaitati de qw.nu e bug,nu e interzis pe nici un site(e interzis doar din careul tau), de asta a fost bagata combinatia in joc.sa fie folosita.
    mi se pare de prost gust sa comentezi stilul de joc al adversarului.fiecare jucator are stilul lui.cum ar fi sa te plangi de unu ca joaca doar pe benzi si centrari in careu,sau de unul care foloseste in exces W,sau unul care da goluri numai de la distanta,sau de unul care joaca numai cu vitezistii de la barca etc

    bagati-va mintile in cap si nu va mai ofticati cand pierdeti.daca esti bun il bati pe ala indiferent ce combinatie foloseste in exces.

    parerea mea.

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de alecsandruda Joi Mai 29, 2008 12:44 am

    mda qw nu folosec pt k nu sunt robotel shi te plangi de stilul adversarului knd u incerci sa iesi frumos prin pase din aparare el da qw sa scape de ea shi mai vine shi bine mingia, sau fug la mijloc paralel k poarta shi pac qw,asta tot meciul..mare jock face shi el...deasemeni cel care ia tusa shi fuge poate scoate shi el un corner sau aut... lol! ..qw sa fie folosit dar nu 85% din faze doar asha sa faci adik tot meciul qw k deja e monotonie in jocul tau shi plictiseala din partea adversarului

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Joi Mai 29, 2008 3:24 pm

    q+w folosesc 90% din fifalai

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de unic_jul Joi Mai 29, 2008 4:57 pm

    smiley esti sigur ca fatalai????
    prietenii stiu de ce lol!

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Joi Mai 29, 2008 6:41 pm

    lol!

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de mihaitza_xmx Joi Mai 29, 2008 6:53 pm

    aicea le scrieti da facetyle si in meci da nu de alea q+W Q+d de alea braziliana virugulita...:-j

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Joi Mai 29, 2008 6:58 pm

    Buguri sunt peste tot

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de roooney7 Vin Mai 30, 2008 4:43 pm

    Aia de joaca cu bug habar nu au de fifa

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Mai 30, 2008 4:45 pm

    Eu recunosc ca mai joc si cu Q+W

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Raluca Vin Mai 30, 2008 5:47 pm

    Q+W ma enerveaza la culme sunt uni ratati care nu au o ocazi tot meciu se apara si dau din min 80 in sus numai Q+W...GATA GOOOOLLLL vai ce bun sunt te-am batut cu 1-0

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de FAN Vin Mai 30, 2008 6:01 pm

    Cu bugu eu nu joc

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Mai 30, 2008 6:19 pm

    Frumos JOC

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de alecsandruda Dum Iun 01, 2008 6:30 pm

    costynel a scris:Q+W ma enerveaza la culme sunt uni ratati care nu au o ocazi tot meciu se apara si dau din min 80 in sus numai Q+W...GATA GOOOOLLLL vai ce bun sunt te-am batut cu 1-0


    MDA DAR MAI RAU UNII DE APARA TOT MECIUL SHI DAU NUMA QW DE LA INCEPUT II RAMAN JUCATORII IN APARARE SHI DACA RECUPEREZI MINGIA TOATE PASELE SE DUC IN JUCATORII LUI TOCMAI DEAIA AS VREA SA SE IMPUNA LA REGULAMENT SA NU SE ABUZEZE DE QW ADIK SA NU JOACE TOT MECIUL ASHA

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Raluca Dum Iun 01, 2008 6:33 pm

    alecsandruda a scris:
    costynel a scris:Q+W ma enerveaza la culme sunt uni ratati care nu au o ocazi tot meciu se apara si dau din min 80 in sus numai Q+W...GATA GOOOOLLLL vai ce bun sunt te-am batut cu 1-0


    MDA DAR MAI RAU UNII DE APARA TOT MECIUL SHI DAU NUMA QW DE LA INCEPUT II RAMAN JUCATORII IN APARARE SHI DACA RECUPEREZI MINGIA TOATE PASELE SE DUC IN JUCATORII LUI TOCMAI DEAIA AS VREA SA SE IMPUNA LA REGULAMENT SA NU SE ABUZEZE DE QW ADIK SA NU JOACE TOT MECIUL ASHA


    Da si eu eram de aceashi parere sa dam din jumatatea adversa dar acum Q+W nu-mi va mai lipsi in jok

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de FAN Lun Iun 02, 2008 11:10 pm

    Q+W e cel mai folosit de toata lumea

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Dayro Catalanul Mier Iun 04, 2008 11:10 pm

    q+w cel mai folosit bug dar tot odata si cel mai interzis in majoritatea cazurilor ca si executarea cornerului pe bara transversala

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mier Iun 04, 2008 11:15 pm

    sper ca la fifa 2009 sa fie ... nu mai fie bug
    la 2008 cand chiar o aparut nu stia nimeni cu Q+W acum stiu totii

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Dayro Catalanul Mier Iun 04, 2008 11:24 pm

    Smiley a scris:sper ca la fifa 2009 sa fie ... nu mai fie bug
    la 2008 cand chiar o aparut nu stia nimeni cu Q+W acum stiu totii

    da cand a aparut jocul toti injurau ca nu stiu cum sa dea gol si acu nu stiu cum sa se apere de qw:))

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Joi Iun 05, 2008 2:40 am

    Q+W totii joaca.. asa dar sunt uni corecti care nu joaca

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Dayro Catalanul Joi Iun 05, 2008 1:28 pm

    Care??da ex..

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de forza juve Vin Iun 06, 2008 12:08 am

    tre sa stii sa te aperi ca sa joci impotriva lu unu care folosesti q+w in disperare lol! SCAUN

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Iun 06, 2008 12:12 am

    Asa e toata lumea in disperare LOL Q+W LOLI

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Raluca Vin Iun 06, 2008 6:40 am

    A+D e permis???

    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Iun 06, 2008 6:48 pm

    da

    Continut sponsorizat


    Buguri Empty Re: Buguri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 12:42 am