Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Fifa Best 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Fifa Best 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


3 participan?i

    Fifa Best

    Fifa Best Empty Fifa Best

    Mesaj Scris de bussy Mar Iun 17, 2008 7:58 pm

    Asta e cel mai tare forum pe care am intrat de care se tine lumea... eu am avut vreo 10 si nu sa tinut lumea de el...
    Tinetio tot asa k sunteti tari Wink

    Fifa Best Empty Re: Fifa Best

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Iun 17, 2008 8:16 pm

    bussy a scris:Asta e cel mai tare forum pe care am intrat de care se tine lumea... eu am avut vreo 10 si nu sa tinut lumea de el...
    Tinetio tot asa k sunteti tari Wink

    Multumim Bussy daca vrei te putem accepta in echipa FB daca esti serios si te ti de treaba si seriozitate maxima trebuie sa ne demonstrezi ca esti si activ pe forum

    Fifa Best Empty Re: Fifa Best

    Mesaj Scris de RoberT Mier Iun 25, 2008 4:27 pm

    are dreptate bussy putine forumuri care sa se tina lumea de ele Wink GG SMILEY

    Fifa Best Empty Re: Fifa Best

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mier Iun 25, 2008 5:04 pm

    Smile Multumim inca odata.. dar totusi nu am putea reusi sa facem performanta fara... cativa moderatorii seriosi. si FARA VOII

    Continut sponsorizat


    Fifa Best Empty Re: Fifa Best

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 6:11 pm