Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Rezultate 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Rezultate 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+4
agent00
dragosinho
Maximus
R.Ronaldo9
8 participan?i

    Rezultate

    Rezultate Empty Rezultate

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Iun 27, 2008 9:12 pm

    Aceasta este sectiunea dedicata prezentarii rezultatelor obtinute in meciurile din etape.
    Ele trebuiesc confirmate

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Maximus Dum Iul 06, 2008 10:24 pm

    Maximus Vs Dragosinho 4-3
    Maximus Vs Dragosinho 3-3

    Smiley te rog sa impui limita de varsta de acum. Nu e normal sa intre toti copii si sa-mi faca capul toaca ca nu stiu sa piarda.

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de dragosinho Dum Iul 06, 2008 10:28 pm

    CITESTE TOT!!!





    Ai pus niste trisori aici mah smiley...........acel maximus.........am acceptat sa dea numa Q+W la fiecare minge dar asta...........

    primul meci mo batut cu 4-3 dar o dat cel putin 3 cornere de alea cu efect pe poarta si sunt interzise de catre regulament!! Rezultate 29158953ie8
    Rezultate 29158953ie8.7e226a3a99

    Acesta era unul din cornerele batute de el pe poarta...Lucru interzis.....deci in tur cer 3-0!

    BUZZ!!!
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: ea hai umpik
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: mai batut in tur
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: insa ai incalcat regulamentul
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: si asta nu legat de Q+W
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: ci de altcv
    BUZZ!!!
    Mihai Vasile: ce mai doresti mai?
    Mihai Vasile: te-am batut
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: bv tie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: si mai avem returul
    Mihai Vasile: nu am incalcat nici un regulament
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: pariu?
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie corner cu efect spre poarta
    Mihai Vasile: ce ai patit mai?
    Mihai Vasile:
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie!
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: ai citit regulamentul?
    Mihai Vasile: desigur
    Mihai Vasile: acolo spune
    Mihai Vasile: ca nu ai voie gol din corner
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: mah
    Mihai Vasile: eu nu am dat gol din corner
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: dar e tot aia ca suti pe poarta sau ca dai gol
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie sa folosesti aceasta faza!
    Mihai Vasile: mai copile
    Mihai Vasile: eu n-am timp sa ma cert cu tine
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    Mihai Vasile: hai returul si gata
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    Mihai Vasile: Regulamentul asta se aplica
    Mihai Vasile: din sezonul 4
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu cred
    Mihai Vasile: asa ca lasa basmele
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    Mihai Vasile:

    Rezultate 46072191zy0
    Rezultate 46072191zy0.0fdf549ff0

    Rezultate 46072191zy0
    Rezultate 46072191zy0.0fdf549ff0

    si acuma cica in retur ca o fost 3-3 dar o fost 3-2 pt mn jur!!!!el de asta o iesit si nu o lasat sa dau enter ca stie ca pun rezultatele pe site si vedeati printul.................

    E alegerea ta smiley pe cine trimiti mai departe..............Eu insa bn ca nu pot intra in sezonul viitor ca sa nu mai dau peste acesti oameni

    Rezultate Dahd3
    Rezultate Dahd3.1aefcc11f0
    acesta este momentul in care el iese din joc si eu nu pot sa fac printul cu rezultatul


    Va rog si pe astealalti playeri sa postati si voi de parteacui sunteti


    Ultima editare efectuata de catre dragosinho in Dum Iul 06, 2008 10:53 pm, editata de 2 ori

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de agent00 Dum Iul 06, 2008 10:45 pm

    dragosinho a scris:CITESTE TOT!!!





    Ai pus niste trisori aici mah smiley...........acel maximus.........am acceptat sa dea numa Q+W la fiecare minge dar asta...........

    primul meci mo batut cu 4-3 dar o dat cel putin 3 cornere de alea cu efect pe poarta si sunt interzise de catre regulament!! Rezultate 29158953ie8
    Rezultate 29158953ie8.7e226a3a99

    Acesta era unul din cornerele batute de el pe poarta...Lucru interzis.....deci in tur cer 3-0!

    BUZZ!!!
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: ea hai umpik
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: mai batut in tur
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: insa ai incalcat regulamentul
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: si asta nu legat de Q+W
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: ci de altcv
    BUZZ!!!
    Mihai Vasile: ce mai doresti mai?
    Mihai Vasile: te-am batut
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: bv tie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: si mai avem returul
    Mihai Vasile: nu am incalcat nici un regulament
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: pariu?
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie corner cu efect spre poarta
    Mihai Vasile: ce ai patit mai?
    Mihai Vasile:
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie!
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: ai citit regulamentul?
    Mihai Vasile: desigur
    Mihai Vasile: acolo spune
    Mihai Vasile: ca nu ai voie gol din corner
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: mah
    Mihai Vasile: eu nu am dat gol din corner
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: dar e tot aia ca suti pe poarta sau ca dai gol
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie sa folosesti aceasta faza!
    Mihai Vasile: mai copile
    Mihai Vasile: eu n-am timp sa ma cert cu tine
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    Mihai Vasile: hai returul si gata
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    Mihai Vasile: Regulamentul asta se aplica
    Mihai Vasile: din sezonul 4
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu cred
    Mihai Vasile: asa ca lasa basmele
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    Mihai Vasile:

    Rezultate 46072191zy0
    Rezultate 46072191zy0.0fdf549ff0

    Rezultate 46072191zy0
    Rezultate 46072191zy0.0fdf549ff0

    si acuma cica in retur ca o fost 3-3 dar o fost 3-2 pt mn jur!!!!el de asta o iesit si nu o lasat sa dau enter ca stie ca pun rezultatele pe site si vedeati printul.................

    E alegerea ta smiley pe cine trimiti mai departe..............Eu insa bn ca nu pot intra in sezonul viitor ca sa nu mai dau peste acesti oameni
    poate poza nu este cea mai potrivita dar se poate vedea in ce directie merge mingea >>>dragosinho sa castige

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Maximus Dum Iul 06, 2008 10:56 pm

    dragosinho a scris:CITESTE TOT!!!





    Ai pus niste trisori aici mah smiley...........acel maximus.........am acceptat sa dea numa Q+W la fiecare minge dar asta...........

    primul meci mo batut cu 4-3 dar o dat cel putin 3 cornere de alea cu efect pe poarta si sunt interzise de catre regulament!! Rezultate 29158953ie8
    Rezultate 29158953ie8.7e226a3a99

    Acesta era unul din cornerele batute de el pe poarta...Lucru interzis.....deci in tur cer 3-0!

    BUZZ!!!
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: ea hai umpik
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: mai batut in tur
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: insa ai incalcat regulamentul
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: si asta nu legat de Q+W
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: ci de altcv
    BUZZ!!!
    Mihai Vasile: ce mai doresti mai?
    Mihai Vasile: te-am batut
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: bv tie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: si mai avem returul
    Mihai Vasile: nu am incalcat nici un regulament
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: pariu?
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie corner cu efect spre poarta
    Mihai Vasile: ce ai patit mai?
    Mihai Vasile:
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie!
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: ai citit regulamentul?
    Mihai Vasile: desigur
    Mihai Vasile: acolo spune
    Mihai Vasile: ca nu ai voie gol din corner
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: mah
    Mihai Vasile: eu nu am dat gol din corner
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: dar e tot aia ca suti pe poarta sau ca dai gol
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie sa folosesti aceasta faza!
    Mihai Vasile: mai copile
    Mihai Vasile: eu n-am timp sa ma cert cu tine
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    Mihai Vasile: hai returul si gata
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.
    Mihai Vasile: Regulamentul asta se aplica
    Mihai Vasile: din sezonul 4
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu cred
    Mihai Vasile: asa ca lasa basmele
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    !O0 |)r@G0$$ @n7! |!m!TT: nu ai voie
    Mihai Vasile:

    Rezultate 46072191zy0
    Rezultate 46072191zy0.0fdf549ff0

    Rezultate 46072191zy0
    Rezultate 46072191zy0.0fdf549ff0

    si acuma cica in retur ca o fost 3-3 dar o fost 3-2 pt mn jur!!!!el de asta o iesit si nu o lasat sa dau enter ca stie ca pun rezultatele pe site si vedeati printul.................

    E alegerea ta smiley pe cine trimiti mai departe..............Eu insa bn ca nu pot intra in sezonul viitor ca sa nu mai dau peste acesti oameni


    Va rog si pe astealalti playeri sa postati si voi de parteacui sunteti

    Smiley eu nu am timp sa ma cert cu niste copii de 11 ani, iti arat pe mess toata arhiva (e foarte mult de citit si realmente plictisitor si nu am de ce sa postez o discutie de prost gust) in care se vede ca inca inainte de meci incerca sa ma provoace ca sa castige la masa verde cat si pozele cu rezultatul. Daca nu doresti sa vezi nici o problema eu sincer m-am saturat de toti copii care misuna pe aici si nu au nici o treaba cu respectul. Sincer acum ii dau dreptate lui unic_jul1980 si lui Mishu cand spun ca aici sunt prea multi copii.

    P. S. : Cat priveste partea cu cornerul, Smiley tu mi-ai zis clar ca nu se aplica regulamentul nou decat din sezonul 4. Iar poza aceea a fost postata pentru ca alta in care sa ajunga mingea pe poarta nu exista. Mingea nu a avut efect. Eu nu am inscris nici un gol direct din corner, asa cum reiese si din discutia de pe mess.
    Si inca ceva pentru adversatul meu. Mai invata limba romana. E o rusine limba pe care ai folosit-o cand ai facut acest post. In loc sa pierzi timpul certandu-te cu mine mai bine pui mana pe cartea de romana si mai inveti ceva.


    Ultima editare efectuata de catre Maximus in Dum Iul 06, 2008 11:03 pm, editata de 1 ori

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de dragosinho Dum Iul 06, 2008 11:00 pm

    Mah...................aratai vorbirea........chiar te rog..............pt ca te intrebam daca folosesti Q+W????? si alea.........le confirm akuma........nu inteleg ce este cu acest lucru

    Si apropo........daca se aplica numa din sezonul 4 regulamentul atunci asta inseamna ca aici nu exista regulament.........haideti fratilor sa injuram.........sa dam cornere pe bara etc.......doar "numa din sezonul viitor" se aplica regulamentul..........insa toata lumea poate ghici si eu care nu pot intra pe noul forum ca acolo exista propriul regulament..............

    iar de ex: hai sa dam un corner pe bara iar dupaia sa iasa adversarul.........dar dc sa nu ii zicem ca nu am dat gol din acea faza..............e clar

    NU E VOIE SA DAI.........NU CONTEAZA DACA DAI ORI NU DAI GOL

    daca asta este un camp serios sa se gandeasca cu mintea!

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Maximus Dum Iul 06, 2008 11:07 pm

    dragosinho a scris:Mah...................aratai vorbirea........chiar te rog..............pt ca te intrebam daca folosesti Q+W????? si alea.........le confirm akuma........nu inteleg ce este cu acest lucru

    Si apropo........daca se aplica numa din sezonul 4 regulamentul atunci asta inseamna ca aici nu exista regulament.........haideti fratilor sa injuram.........sa dam cornere pe bara etc.......doar "numa din sezonul viitor" se aplica regulamentul..........insa toata lumea poate ghici si eu care nu pot intra pe noul forum ca acolo exista propriul regulament..............

    iar de ex: hai sa dam un corner pe bara iar dupaia sa iasa adversarul.........dar dc sa nu ii zicem ca nu am dat gol din acea faza..............e clar

    NU E VOIE SA DAI.........NU CONTEAZA DACA DAI ORI NU DAI GOL

    daca asta este un camp serios sa se gandeasca cu mintea!

    Cu asta pun punct discutiilor cu tine. E convorbirea mea pe mess cu Smiley cu privire la regulamentul de joc din CL
    Smiley Smiley (6/24/2008 2:08:47 PM): da
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:08:53 PM): am o intrebare
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:08:56 PM): pe ce regulament
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:08:59 PM): se joaca/
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:09:00 PM): /
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:09:03 PM): ?
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:09:05 PM): CL
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:09:14 PM): asta nou ?
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:09:18 PM): sau ala vechi
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:09:19 PM): ?
    Smiley Smiley (6/24/2008 2:09:45 PM): ala vechi
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:09:55 PM): deci q+w
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:09:57 PM): permis
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:10:00 PM): si toate celelalte
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:10:01 PM): ?
    Smiley Smiley (6/24/2008 2:10:22 PM): da
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:10:24 PM): te intreb ptr ca a postat Mishu
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:10:27 PM): ca se aplica
    Mihai Vasile (6/24/2008 2:10:34 PM): noul regulament
    Smiley Smiley (6/24/2008 2:10:34 PM): se aplica.. din sez 4

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de dragosinho Dum Iul 06, 2008 11:11 pm

    mda............si ce e cu asta???

    Bun.........daca smiley zice asa.........sa zicem.........dar il rog pe cel ce o sa pice cu u daca te califici sa dea cornere pe bara si de toate.......pt ca nu are nimic.........doar regulamentul este in sez 4 doar...........in acest sez nu este regulament

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Lun Iul 07, 2008 6:20 am

    Este interzis .
    Lovitura direct pe poarta din corner era in Regulamentul Din Sezonul 3
    Fiind confuz cu regulamentul cel ca ai zis tu se aplica din Sezonul 4
    Dar stim cu totii ca e interzis sa bati direct pe poarta din corner .

    Meciul se va rejuca.

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de dragosinho Lun Iul 07, 2008 8:27 am

    Smiley a scris:Este interzis .
    Lovitura direct pe poarta din corner era in Regulamentul Din Sezonul 3
    Fiind confuz cu regulamentul cel ca ai zis tu se aplica din Sezonul 4
    Dar stim cu totii ca e interzis sa bati direct pe poarta din corner .

    Meciul se va rejuca.

    Dar in regulament scrie 3-0 nu rejucare!

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de FAN Lun Iul 07, 2008 9:09 am

    Alex - FAN 0-6 TUR

    FAN - ALEX 2-0 a iesit din prima repriza . lol! lol!

    IN SEMIFINALE

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de dragosinho Lun Iul 07, 2008 9:25 am

    Regula nr.4



    Este interzisa marcarea golului direct din corner precum si executarea autului in careul de 6 m.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.

    Dc sa castige el???Am dovada aceea ca da cornerul..........iar returul nici nu sti smiley.........o fost 3-2 pt mn dar o iesit la final sa nu pot face printul si o zis ca este 3-3.........ati vaz si cand o iesit prin acel print cu conecting lost

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Lucicutz Lun Iul 07, 2008 9:44 am

    Domnule Maxiumus ce doritzi sa spunetzi cu faptul k aici sunt multzi copii... ? in primul rand dak nu am fi noi forumul acesta nu s-ar mai umple si specimene ca voi care in loc sa isi creask copii joak fifa... sunt rare

    In al doilea rand dak nu avetzi banii si statzi aici sa jucatzi fifa ca sa luatzi premiul macar facetzi-o in limita regulamentului... si nu mai jucatzi cu buguri si nuj ce chestii...

    Am trecut si eu pe aici si am vaz k baiatul acesta e nedreptatzit

    De aceea rog conducerea sa il lase pe baiatul acesta sa mearga mai departe... nu pe un amator de fifa

    VOTATZI dragosinho !!!

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de dragosinho Lun Iul 07, 2008 9:53 am

    Smiley is 2 oameni care zic ca eu am dreptate..........cu mn sun 3.......imi place chiar mult cum a scris luciutz

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de dragosinho Lun Iul 07, 2008 12:37 pm

    uite aici intreaga poveste dupa ce am rejucat......am castigat cu 6-1 desi el zice cu 5-1 iar returul nu lo mai jucat de ciuda



    Rezultate 17595295ps8
    Rezultate 17595295ps8.fa35b7318e

    Rezultate 82029614kj9
    Rezultate 82029614kj9.0ea100f749

    Rezultate 43130511dd7
    Rezultate 43130511dd7.e10483bdcc

    Am inceput meciul cu el avand 2-0 in min 30......sa intrerupt..........am jucat contiunarea si aveam 4-1 el zice 3-1 dar mnoa......asa e el......

    UITE MOMENTUL ULTIMULUI MEU GOL,MOMENT IN CARE A IESIT SI AM VB PE MESS CE ATI VAZ CA AM VB

    Rezultate Adadapa3
    Rezultate Adadapa3.f9a52bde12


    DECI SMILEY mam calificat? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol!

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Maximus Lun Iul 07, 2008 1:48 pm

    dragosinho a scris:uite aici intreaga poveste dupa ce am rejucat......am castigat cu 6-1 desi el zice cu 5-1 iar returul nu lo mai jucat de ciuda



    Rezultate 17595295ps8
    Rezultate 17595295ps8.fa35b7318e

    Rezultate 82029614kj9
    Rezultate 82029614kj9.0ea100f749

    Rezultate 43130511dd7
    Rezultate 43130511dd7.e10483bdcc

    Am inceput meciul cu el avand 2-0 in min 30......sa intrerupt..........am jucat contiunarea si aveam 4-1 el zice 3-1 dar mnoa......asa e el......

    UITE MOMENTUL ULTIMULUI MEU GOL,MOMENT IN CARE A IESIT SI AM VB PE MESS CE ATI VAZ CA AM VB

    Rezultate Adadapa3
    Rezultate Adadapa3.f9a52bde12


    DECI SMILEY mam calificat? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol!

    Trebuie sa te felicit pentru tembelismul si cretinismul de care dai dovada. Ai reusit sa ma enervezi, exact ceea ce ti-ai propus oligofrenule. Eu m-am stapanit cat am putut, dar cred ca imi vor da dreptate multi cand vor vedea ca m-ai hartuit o ora si jumatate de mess din 5 in 5 minute. Asa ca acel cuvinte dure pe care ti le-am adresat sunt perfect intemeiate. N-am mai vazut un specimen ca tine (nu folosesc cuvantul om ca nu esti si nici numele vreunei vietuitoare pentru ca as jigni-o).
    Rezultate AV1KhhD9
    Cu ocazia asta eu ma retrag din Fifa Best, gest care va fi urmat de mai multi din cunoscutii mei de aici, pentru ca aici nu mai este atmosfera de acum cateva sezoane. Recomand tuturor celor care in cap au creier sa faca acelasi lucru.

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de dragosinho Lun Iul 07, 2008 2:17 pm

    Mah daca u te jucai cu aia care trebe sa o fac pt a vedea daca esty invizible............eu am inercat sa vb cu u
    dar u pe aia de desenta tot dadeai urmatoarea pagina...........asa ca............bv tie ca te retragi........nu ai vreo sansa ca si akm sa se repete meciul pt ca am acele printuri........deci te rog frumos nu tiam facut nimic....

    Smiley u decizi...Dar e clar ca lumina zilei ca am castigat

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de pushtanu Lun Iul 07, 2008 6:16 pm

    alecsandruda - pushtanu 0-2 tur ji am inceput sa jok ji returu da m-a sunat un prieten ji mia zis sa ajung undeva urgent..k trb sa imi dea un pachet.. din afara..Neutral i am inceput sa jukam 10 min din retur ...ji alecsandruda s-a oftikcat..a zis k cere descalificare:|,,... nu e corect..e timp de jukat....

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de alecsandruda Lun Iul 07, 2008 10:42 pm

    pushtanu a scris:alecsandruda - pushtanu 0-2 tur ji am inceput sa jok ji returu da m-a sunat un prieten ji mia zis sa ajung undeva urgent..k trb sa imi dea un pachet.. din afara..Neutral i am inceput sa jukam 10 min din retur ...ji alecsandruda s-a oftikcat..a zis k cere descalificare:|,,... nu e corect..e timp de jukat....

    mah baiatule imi dai buzuri intruna eu iti zic k am oleak de treaba ma opresc sa jok k tine jok tur ma bati penibil apoi pleci gasind o scuza penibila...mai facut sa jock k tine tur nervos apoi knd sa jkm retur gata pleci poi crezi k eu am timp de tine knd vrei u sa vii sa dai buzuri..mah baiatule fii serios

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de dragosinho Mar Iul 08, 2008 5:55 am

    alecsandruda a scris:
    pushtanu a scris:alecsandruda - pushtanu 0-2 tur ji am inceput sa jok ji returu da m-a sunat un prieten ji mia zis sa ajung undeva urgent..k trb sa imi dea un pachet.. din afara..Neutral i am inceput sa jukam 10 min din retur ...ji alecsandruda s-a oftikcat..a zis k cere descalificare:|,,... nu e corect..e timp de jukat....

    mah baiatule imi dai buzuri intruna eu iti zic k am oleak de treaba ma opresc sa jok k tine jok tur ma bati penibil apoi pleci gasind o scuza penibila...mai facut sa jock k tine tur nervos apoi knd sa jkm retur gata pleci poi crezi k eu am timp de tine knd vrei u sa vii sa dai buzuri..mah baiatule fii serios

    Scurt si la subiect

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de pushtanu Mar Iul 08, 2008 7:53 pm

    pushtanu - alecsandruda 1-1 retur Smile

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de alecsandruda Mar Iul 08, 2008 9:08 pm

    pushtanu a scris:pushtanu - alecsandruda 1-1 retur Smile

    vedem sezonul urm knd nu mai e voie qw din jumatatea proprie in cazul tau din treimea proprie

    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Iul 08, 2008 10:55 pm

    andy 991 - Smiley 0-1

    Smiley
    Vs andy 991 2-1

    Continut sponsorizat


    Rezultate Empty Re: Rezultate

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 4:28 am