Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


4 participan?i

    Reclamatii

    Reclamatii Empty Reclamatii

    Mesaj Scris de C3Z@R Vin Feb 22, 2008 11:56 pm

    cst_liviu mi-o dat add , dar pe mess nu prea intra ... daca cumva sta pe invisible il rog sa intre pe mine ...

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Sam Feb 23, 2008 12:06 am

    C3Z@R a scris:cst_liviu mi-o dat add , dar pe mess nu prea intra ... daca cumva sta pe invisible il rog sa intre pe mine ...
    vb cu colegi LUI !

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de C3Z@R Mar Feb 26, 2008 7:54 pm

    haideti faceti finala mai rpd Very Happy:D:D ...oricum se cunosc deja finalistele ... 2-0 2-0 in aman2 confruntari ...

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de ANdrey20 Joi Feb 28, 2008 11:12 am

    se mai jaoca shi finala aici?...sau va-ti razgandit ca treb sa dati bani....oricum credca e sto' faza cu premiu......

    astept shi eu o parere...un rasp...sincer..

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de steauaboy21 Joi Feb 28, 2008 3:36 pm

    voi face finala dar dupa cum vedeti sau nu am ramas cam singurle peaici ...defapt clanurile nu era responsabilitatea mea e a lui smiley ... si tot ce a a fost spus a fost spus de el !!!

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Feb 29, 2008 8:18 pm

    ANdrey20 a scris:se mai jaoca shi finala aici?...sau va-ti razgandit ca treb sa dati bani....oricum credca e sto' faza cu premiu......

    astept shi eu o parere...un rasp...sincer..


    Sincer am vrut sa dau banii , dar pentru ce ? sa ma rog de voii sa jucati meciurile
    din SEZONUL 2 daca vom fi seriosi.

    Continut sponsorizat


    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 12:10 am