Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+2
quaresma
R.Ronaldo9
6 participan?i

    Reclamatii

    Reclamatii Empty Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Apr 06, 2008 1:39 pm

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de quaresma Mar Apr 08, 2008 8:18 pm

    Nu va suparati unde este... topicu AMANARI ? ...

    imi aman primele 3 etape pana pe data de 10 martie 08

    10 aprilie 2008

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Apr 08, 2008 8:20 pm

    quaresma a scris:Nu va suparati unde este... topicu AMANARI ? ...

    imi aman primele 3 etape pana pe data de 10 martie 08

    SE AMANA ! nu mai ai dreptul la o alta " AMANARE "

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de MishU Mar Apr 08, 2008 11:30 pm

    quaresma a scris:Nu va suparati unde este... topicu AMANARI ? ...

    imi aman primele 3 etape pana pe data de 10 martie 08



    10 martie 2008 a fost acu 1 luna poate 10 aprilie Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz lol! lol! lol! lol!

    se amana doar sa joci dupa data de 10

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mier Apr 09, 2008 11:18 pm

    Mishu inlocuiestel pe Krayzi3Bon3 // shaquo_33

    ca e IN LIGA 1

    lam schimbat Noul user contact dani_lascu89

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de quaresma Joi Apr 10, 2008 7:50 pm

    la ora aceasta nu este nici unul dintre adversari mei on.. nici add nu miau dat 2.. 1 mia dat mai de mult... asa ca maine joc meciurile cu ei (sambata)... baieti sa fiti on intre 8-10 seara ,, ok ?

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de MishU Vin Apr 11, 2008 8:15 pm

    daca nu jucati primele 3 etape voi fi nevoit sa va inlocuiesc

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de MishU Sam Apr 12, 2008 3:56 pm

    cosmin13 il inlocuieste pe buzz ...a fost dat afara buzz pentru k dupa 1 saptamana inca nu mi-a dat accept pe mess si nici nu a jucat

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de MishU Sam Apr 12, 2008 4:36 pm

    gelu2007 // gelu2007
    este inlocuit de sabi15 aceeasi problema

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de sabi15 Dum Apr 13, 2008 11:27 am

    quaresma nu mai vrea sa joace. zice k nu mai joak in campionatul asta....k a castigat editia trecuta si nu i s-a dat premiu cum a zis

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Apr 13, 2008 1:26 pm

    sabi15 a scris:quaresma nu mai vrea sa joace. zice k nu mai joak in campionatul asta....k a castigat editia trecuta si nu i s-a dat premiu cum a zis

    nu era nici vb de premii la LIGI
    ci la CLANURI ! si acolo nu sa premiat deoarece nu sa jucat finala , si sa dublat premiu !

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de MishU Mar Apr 15, 2008 2:03 pm

    sabi 15 indiana18 jucati-va meciurile pana miercuri 16 .04.2008 aveti termen pt k sunteti noi

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de darius13 Vin Apr 18, 2008 6:02 pm

    de sabi15 nu dau p mess ......................dak vede msg il rog sa ma contacteze sa jucam meciul

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de MishU Vin Apr 18, 2008 7:23 pm

    cine nu are macar 4 meciuri pana pe 20 aprilie e dat afara....asa k jucati-va meciurile Go Go

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de sorYY Mier Apr 30, 2008 10:18 am

    vaum_daniel nu apare sa joc cu el si nici pe mess nu imi raspunde Neutral

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de MishU Vin Mai 09, 2008 11:10 pm

    sabi15 ai doar 6 meciuri joacale restu sau esti scos

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de sorYY Dum Mai 11, 2008 6:40 am

    mda..... eram sigur ca asa se va intampla ......este inadmisibil ca eu sa il caut pe vaum_daniel de cand s-au afisat ultimele etape din tur sa joc ultimul meci care il mai aveam cu el pana pe data de 10 mai iar tu domnule admin ai binevoit sa faci o mutare surprinzatoare iar in ultima zi l-ai inlocuit pe vaum_daniel cu un anumit fubu99yoo care nici macar nu mi-a dat accept pe mess si ai zis ca eu nu mi-ai jucat meciul si ai pus 0-0.incredibil. daca nu regelzi situatia te anunt ca ma retrag. Neutral

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de MishU Dum Mai 11, 2008 12:11 pm

    sorYY a scris:mda..... eram sigur ca asa se va intampla ......este inadmisibil ca eu sa il caut pe vaum_daniel de cand s-au afisat ultimele etape din tur sa joc ultimul meci care il mai aveam cu el pana pe data de 10 mai iar tu domnule admin ai binevoit sa faci o mutare surprinzatoare iar in ultima zi l-ai inlocuit pe vaum_daniel cu un anumit fubu99yoo care nici macar nu mi-a dat accept pe mess si ai zis ca eu nu mi-ai jucat meciul si ai pus 0-0.incredibil. daca nu regelzi situatia te anunt ca ma retrag. Neutral

    lam schimbat acum 3 zile iar daca tu nu ai fost pe mess ce sa iti fac joaca cu el meciu si modific iar regula cu 3-0 era daca adversarul are sub 7 meciuri iar in liga toti au peste 7 meciuri mai sunt 5 meciuri de jucat din tot turul. iar indiana 18 a avut termen de amanare iar apoi s-a retras si l-am inlocuit asa k mai viziteaza acest forum

    Continut sponsorizat


    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 11:51 pm