Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+2
ANdrey20
R.Ronaldo9
6 participan?i

    Reclamatii

    Reclamatii Empty Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Iun 24, 2008 2:48 am

    Aceasta sectiune este dedicata exclusiv reclamatiilor
    . Acestea trebuie sa contina o formulare clara si logica a opiniei, si
    trebuie insotita de dovezi.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de ANdrey20 Mier Iun 25, 2008 2:40 pm

    Nu dau de niciunul din componenta acestei grupe..GRUPA C

    ASTEPT SI EU O PARERE SMILEY


    CLAUDINHO SI ROSSI nu mi-ai dat reguest la add...pe dorin_10 il am in lista..dar nu l-am vazut pe asta online niciodata...il am de mult...

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mier Iun 25, 2008 3:46 pm

    Daca pana la termen nu vor... juca cu tine.. vei avea nevoie de Print Cu ai scris pe messnger si vei primi 3-0

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de andreipavel Mier Iun 25, 2008 5:11 pm

    vezi k t am in lista si nu mi raspunzi :-??

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mier Iun 25, 2008 5:14 pm

    Daca vrei sa vb ceva sunt pe messnger Invisible.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de ANdrey20 Joi Iun 26, 2008 9:19 am

    andreipavel a scris:vezi k t am in lista si nu mi raspunzi :-??


    MA AI IN LISTA SI NU RASPUND:)) DAR MAI CAUTAT?...TI-AM DAT ADD SI MI-AI DAT IGNOR....CAUTAMA FRATE

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Clao Joi Iun 26, 2008 4:09 pm

    vine sa zica ca am jucat eu q+w din jumatea mea...k nu am setarile la world class...numai minciuni ...el are un sut la poarta vede ca nu poate sa castige si face d astea...eu nu mai zic nimic...zice k are 3-0 3-0 la masa verde...am jucat doua meciuri cu el...am postat rezultatele si atat...am jucat si cu andrey si nu a zis nimic si nu o i fi nebun la cap sa schima setarile de la un meci la altu...aoleu ce oameni

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de el nino Joi Iun 26, 2008 5:04 pm

    Clao a scris:vine sa zica ca am jucat eu q+w din jumatea mea...k nu am setarile la world class...numai minciuni ...el are un sut la poarta vede ca nu poate sa castige si face d astea...eu nu mai zic nimic...zice k are 3-0 3-0 la masa verde...am jucat doua meciuri cu el...am postat rezultatele si atat...am jucat si cu andrey si nu a zis nimic si nu o i fi nebun la cap sa schima setarile de la un meci la altu...aoleu ce oameni

    mai omule, dak esty om, u in viata ta nu poti sa ma bati pe mine cu setari 6 min wc wc fast ...intelege asta si incearca sa te obisnuiesti cu ideea asta . si ti-am zis clar pe mess hai sa jukm un amical pe ip meu sa-ti arat setarile care ar trebui sa le ai si u ... dar dak u nu intelegi nush cine te poate ajuta . si lasa vrajeala cu suturile k un juktor nu e bun dak are 100 de suturi spre poarta si u ai avut vreo 10 din care mai mult de jumate din ele au fost din afara careului doar k portaru meu sa arate a unul de world class si in acelasi timp a trage si un pic de timp.

    am si un print nui prea reusit deoarece n-am deschis prog snapsaver (pt a face mai multe poze) deoarece am crezut k n-am nevoie si ca joc cu un om cinstit...nu explica prea multe printu : http://img110.imageshack.us/my.php?image=84011372yj4.jpg

    cer 3-0 la masa verde sau rejucare pe ip meu

    multumesc pt intelegere si sper sa luati decizia cea dreapta.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Clao Joi Iun 26, 2008 6:01 pm

    el nino a scris:
    Clao a scris:vine sa zica ca am jucat eu q+w din jumatea mea...k nu am setarile la world class...numai minciuni ...el are un sut la poarta vede ca nu poate sa castige si face d astea...eu nu mai zic nimic...zice k are 3-0 3-0 la masa verde...am jucat doua meciuri cu el...am postat rezultatele si atat...am jucat si cu andrey si nu a zis nimic si nu o i fi nebun la cap sa schima setarile de la un meci la altu...aoleu ce oameni

    mai omule, dak esty om, u in viata ta nu poti sa ma bati pe mine cu setari 6 min wc wc fast ...intelege asta si incearca sa te obisnuiesti cu ideea asta . si ti-am zis clar pe mess hai sa jukm un amical pe ip meu sa-ti arat setarile care ar trebui sa le ai si u ... dar dak u nu intelegi nush cine te poate ajuta . si lasa vrajeala cu suturile k un juktor nu e bun dak are 100 de suturi spre poarta si u ai avut vreo 10 din care mai mult de jumate din ele au fost din afara careului doar k portaru meu sa arate a unul de world class si in acelasi timp a trage si un pic de timp.

    am si un print nui prea reusit deoarece n-am deschis prog snapsaver (pt a face mai multe poze) deoarece am crezut k n-am nevoie si ca joc cu un om cinstit...nu explica prea multe printu : http://img110.imageshack.us/my.php?image=84011372yj4.jpg

    cer 3-0 la masa verde sau rejucare pe ip meu

    multumesc pt intelegere si sper sa luati decizia cea dreapta.
    asa e nu tre multe suturi...da cu un sut p poarta nu potzi sa dai 2 goluri Smile))) ...cere c vrei...e o scuza penibila auzita la totzi kre iau bataie...k nu e ala la nuj ce k nu e ala la nuj ce...eu am totul cum scrie la regulament...altceva nu am ce sa ti zic ..bafta in continuare

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Joi Iun 26, 2008 6:35 pm

    Clao - el Nino

    Veti rejuca meciul !

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de ANdrey20 Joi Iun 26, 2008 9:37 pm

    Nu da ude dorin_10...nu stiu ceilati cum e la ei.....dar eu il am din sezonu 1 in lista...si acuma de vreo 2 luni nu l-am mai vazut pe mess....poate lucreaza sau altceva...daca e sa fie asa putea sa anunte...

    ASTEPT O PARERE SMILEY

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Iun 27, 2008 3:04 pm

    Vei castiga cu 3-0 mV
    TUR - RETUR

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Clao Vin Iun 27, 2008 8:00 pm

    dorin_10 nu apare pe mess deloc...aceiasi problema k andrey....n am qm sa joc dak nu e p mess...

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Iun 27, 2008 8:56 pm

    Nu post acum posteaza nainte de ora 22:00

    CU DOVADA + PRINT ca nu dai de urmatorii ADEVERSARI

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de el nino Sam Iun 28, 2008 8:21 am

    sal smiley nici yo nu dau de dorin_10 asta nush ce-i cu el :


    Rossi TheBest (6/27/2008 6:11:18 PM): esty?
    Rossi TheBest (6/27/2008 6:11:30 PM): hai sa jukm meciurile Wink
    Rossi TheBest (6/27/2008 6:11:32 PM):
    Rossi TheBest (6/27/2008 6:11:41 PM): zi mane ceva...
    Rossi TheBest (6/27/2008 6:11:58 PM): k pa dak intri dai buzz sa jukm



    Rossi TheBest (6/26/2008 4:21:48 PM): sall
    Rossi TheBest (6/26/2008 4:21:51 PM): esty?
    Rossi TheBest (6/26/2008 4:22:05 PM): pe la 5 jukm meciurile?
    Rossi TheBest (6/26/2008 4:22:28 PM):
    Rossi TheBest (6/26/2008 4:22:41 PM): hai mane intra si u pe mess...


    cer 3-0 la masa verde Very Happy king

    si am o intrebare meciurile cu claudinho pe ce ip jukm? sau zic k e mai bn una cu una... u decizi...sal

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Sam Iun 28, 2008 2:47 pm

    Salut el nino posteaza reclamatia... cu dorin_10 iniante de ora 22:00 si data la expirari TERMENULUI. Si atuncea daca se dovedeste ca el nu intra si ai dovada , castigi cu 3-0 mV TUR _ RETUR

    PS: in privinta lui clao puteti juca cu Hamachi.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Clao Dum Iun 29, 2008 11:49 am

    nu dau de dorin....uite si dovada
    Nitu Claudio: maj joci
    BUZZ!!!
    Nitu Claudio: nici accept nu mi dai
    Nitu Claudio: mai joci in fifa-best?
    Nitu Claudio: cand intri dai un buzz....
    BUZZ!!!

    nici accept nu mi a dat

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Dum Iun 29, 2008 7:34 pm

    Se posteaza iainte de terminarea etape cu care ai ... si iainte de ora 22 : 00

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de dorin_10 Lun Iun 30, 2008 4:43 pm

    sal.imi cer scuze de intarziere dar nu am avut posibilitatea sa postez pana acum.pana in 11 iulie sunte plecat din oras cu serviciul deci nu voi putea juca meciurile.exista trei posibilitati:sa pierd toate meciurile sa existe clementza si daca e posibil sa fie amanate meciurile si cu siguranta in 2 zile maxim le voi juca sau cel putin dati posibilitatea altui jucator sa joace si puneti-l in locul meu.imi cer scuze inca o data de intarziere.bafta la toti.numai bine..sal

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Lun Iun 30, 2008 5:29 pm

    Salut dorin nu cred ca avem cum sa mai amanam , pentru ca ne pregatim de Sezonul 4 LUNI.

    Vei pierde toate meciurile . cu 3-0 la MASA VERDE.

    Succes in Continuare.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Clao Lun Iun 30, 2008 11:08 pm

    deci castig si eu 3-0 3-0 Very Happy?

    Continut sponsorizat


    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 2:54 am