Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+2
alecsandruda
val3ntyno
6 participan?i

    Reclamatii

    Reclamatii Empty Reclamatii

    Mesaj Scris de val3ntyno Mar Iun 24, 2008 2:49 am

    Aceasta sectiune este dedicata exclusiv reclamatiilor
    . Acestea trebuie sa contina o formulare clara si logica a opiniei, si
    trebuie insotita de dovezi.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Mar Iun 24, 2008 3:10 pm

    lucicutz a folosit qw din propria jumatate,deci dadea pase inapoi juca pase in aparare vreo 10 minute statea saa ma apriprii eu daca nu ma apropiam nu dadea drumu in fata la mingie apoi imediat qw, un lucru interzis de regulament am print shi convorbire pe mess cer aplicarea regulamentului shi prin urmare 3-0

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Iun 24, 2008 11:51 pm

    alecsandruda a scris:lucicutz a folosit qw din propria jumatate,deci dadea pase inapoi juca pase in aparare vreo 10 minute statea saa ma apriprii eu daca nu ma apropiam nu dadea drumu in fata la mingie apoi imediat qw, un lucru interzis de regulament am print shi convorbire pe mess cer aplicarea regulamentului shi prin urmare 3-0

    ATENTIE Regulamentu Din SEZONUl 3 e pt CUpele Europene Din Sezonul 4 se va aplica REGULAMENTU

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Mier Iun 25, 2008 12:37 am

    au si inceput scandalurile.sa vezi distractie de aici incolo.nu vad un viitor prea bun al competiilor de pe acest forum.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Mier Iun 25, 2008 12:43 am

    alecsandruda a scris:lucicutz a folosit qw din propria jumatate,deci dadea pase inapoi juca pase in aparare vreo 10 minute statea saa ma apriprii eu daca nu ma apropiam nu dadea drumu in fata la mingie apoi imediat qw, un lucru interzis de regulament am print shi convorbire pe mess cer aplicarea regulamentului shi prin urmare 3-0

    pune tata un print sa vad si eu din imagini cum demonstrezi ca a dat din terenul lui,ca tare sunt curios cum arata o devada ca asta..si inca mai esti suparat si nervos ca atunci atat de nervos erai ca nici corect nu ai mai reusit sa scrii.nici nu m am uitat daca ai pierdut dar dupa atitudinea ta imi dau seama ca ai pierdut.m-am saturat de pomanagii ca tine care vor sa castige la MV.frate daca nu esti in stare sa castigi jucand tu atunci stai acasa si apuca-te de alt joc ca fifa e clar ca nu e de tine. lol!

    si sa stii si tu ca qw poate fi combatut daca stii sa te aperi.dar trebe sa stii fifa intr-adevar,nu doar sa crezi ca esti.

    HUUUUU POMANAGIILOR

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Mier Iun 25, 2008 10:34 am

    unic_jul1980 a scris:
    alecsandruda a scris:lucicutz a folosit qw din propria jumatate,deci dadea pase inapoi juca pase in aparare vreo 10 minute statea saa ma apriprii eu daca nu ma apropiam nu dadea drumu in fata la mingie apoi imediat qw, un lucru interzis de regulament am print shi convorbire pe mess cer aplicarea regulamentului shi prin urmare 3-0

    pune tata un print sa vad si eu din imagini cum demonstrezi ca a dat din terenul lui,ca tare sunt curios cum arata o devada ca asta..si inca mai esti suparat si nervos ca atunci atat de nervos erai ca nici corect nu ai mai reusit sa scrii.nici nu m am uitat daca ai pierdut dar dupa atitudinea ta imi dau seama ca ai pierdut.m-am saturat de pomanagii ca tine care vor sa castige la MV.frate daca nu esti in stare sa castigi jucand tu atunci stai acasa si apuca-te de alt joc ca fifa e clar ca nu e de tine. lol!

    si sa stii si tu ca qw poate fi combatut daca stii sa te aperi.dar trebe sa stii fifa intr-adevar,nu doar sa crezi ca esti.

    HUUUUU POMANAGIILOR

    prietene daca vrei sa stii ceva stiu mai multa fifa de cat crezi u ,shi sa stii k stiu f bine sa ma apar de qw dar am stat cu mana pe print sa fack poza, app am jkt tur cu el lam batut k 4-1 a folosit in exces qw de la el din jumatate nam iesit am crezut k nu stie reg dar dp ce sa terminat meciul am intrat pe mes shi iam zis sa nu mai dea qw din propria jumatate k nu are voie insa el nu ma crezut shi a dat in continuare shi am facut print apoi am vb k el pe mess a recunoscut k da qw de la el din jumatate plus k joaka pase in aparare 10 minute pana vin vreo 3 shi apoi knd sau apropiat da qw asta nui fifa frate shi app knd nu stii despre ce e vorba frate nu te mai baga stai in banca ta k nui nimeni pomanagiu dar trebuie aplicat regulamentul


    Ultima editare efectuata de catre alecsandruda in Mier Iun 25, 2008 10:42 am, editata de 1 ori

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Mier Iun 25, 2008 10:37 am

    Smiley a scris:
    alecsandruda a scris:lucicutz a folosit qw din propria jumatate,deci dadea pase inapoi juca pase in aparare vreo 10 minute statea saa ma apriprii eu daca nu ma apropiam nu dadea drumu in fata la mingie apoi imediat qw, un lucru interzis de regulament am print shi convorbire pe mess cer aplicarea regulamentului shi prin urmare 3-0

    ATENTIE Regulamentu Din SEZONUl 3 e pt CUpele Europene Din Sezonul 4 se va aplica REGULAMENTU

    smilei am vazut k regulamentul se ia in considerare din sezonul asta din cupele europene respectiv dupa data de 20 knd sau terminat ligile deci am vazut k nu miai pus in retur 3-0 contacteazama pe mes sati arat dovada

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Maximus Joi Iun 26, 2008 12:05 pm

    alecsandrududa tie iti lipsesc complet bunele maniere (sa nu spun altfel ca pe urma zici ca te-am jignit). Mai intai o discutie nu se incepe cu buzz (buzz nu tine loc de salut). Insa ceea ce m-a enervat teribil este faptul ca tu iti permiti ca la ora 1.30 noaptea sa dai acelasi buzz. Cum iti permiti sa faci asa ceva? Cine esti tu sa dai buzz la 1.30 noaptea? Suntem cumva rude?
    E o lipsa totala de respect fata de mine si fata de toti ceilalti (pentru ca sunt sigur ca faci la fel cu toata lumea). Suntem cumva pe camp si trebuie sa aruncam cu pietre ca sa comunicam? Eu refuz sa mai comunic cu tine atat timp cat tu nu respecti normele elementare de bun simt. In momentul cand vei invata regulile comunicarii atunci sa ma cauti.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Joi Iun 26, 2008 12:16 pm

    Maximus a scris:alecsandrududa tie iti lipsesc complet bunele maniere (sa nu spun altfel ca pe urma zici ca te-am jignit). Mai intai o discutie nu se incepe cu buzz (buzz nu tine loc de salut). Insa ceea ce m-a enervat teribil este faptul ca tu iti permiti ca la ora 1.30 noaptea sa dai acelasi buzz. Cum iti permiti sa faci asa ceva? Cine esti tu sa dai buzz la 1.30 noaptea? Suntem cumva rude?
    E o lipsa totala de respect fata de mine si fata de toti ceilalti (pentru ca sunt sigur ca faci la fel cu toata lumea). Suntem cumva pe camp si trebuie sa aruncam cu pietre ca sa comunicam? Eu refuz sa mai comunic cu tine atat timp cat tu nu respecti normele elementare de bun simt. In momentul cand vei invata regulile comunicarii atunci sa ma cauti.

    pana la urma u dc ai postat discursul asta k tiam dat buz aa?iti dau buzz sa vad daca esty ce te trezesc din somn sau daca nu esty ce mai conteaza asha vreau sati atrag atentia la mesaje sa vezi k team cautat, nu inteleg carei problema cati dau buzz parca zici k nush ce jignire tiam facut, e normal sati dau buzz daca esty off nu crezi??

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Iun 28, 2008 12:14 am

    nu am dat de alecsandruda iar LuciCutZ nu raspunde asa ca ......

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Sam Iun 28, 2008 5:50 pm

    unic_jul1980 a scris:nu am dat de alecsandruda iar LuciCutZ nu raspunde asa ca ......


    nu ai dat de mineee????wow team cautat mereuuu

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Sam Iun 28, 2008 5:53 pm

    unic_jul1980 a scris:nu am dat de alecsandruda iar LuciCutZ nu raspunde asa ca ......

    si nu mai spune k mai cautat ca nui asha shi nu mai zice nici de lucicutz k nu dai k da shi massuri daca joaka cineva fifa deci nu mai minti app poate ma ai la ignore nush eu tema cautat mereu in schimb de la tine nam vazut nici odata vreun mesaj lasat

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Sam Iun 28, 2008 10:05 pm

    nam dat de unic_jul1980 sa jock meciul

    ps:daca vreti printul k lam cautat in data de 28 vil dau pe mess

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Iun 28, 2008 10:16 pm

    bai pacaliciule,nu ma face tu pe mine mincinos ca nu ai tu fatza sa vb asa cu mine.m ai cautat odata seara la ora 1 noaptea.daca m ai cautat si nu mai gasit asa cum zici tu de ce nu ai trecut la reclamatii ca nu m ai gasit???????? ca de asta sunt reclamatiile!! si atunci seara la unu cand m ai cautat deja expirase termenul de jucat cu tine.

    in ceea ce priveste celalalt adversar cred ca se poate apara si singur nu trebe sa fii tu avocatul lui.degeaba da mesaje daca nu mi da si mie.oricuum cu el mai am timp sa joc insa cu tine cand ma cautai tu " mereu" deja expirase termenul


    Ultima editare efectuata de catre unic_jul1980 in Sam Iun 28, 2008 10:22 pm, editata de 1 ori

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Sam Iun 28, 2008 10:20 pm

    unic_jul1980 a scris:bai pacaliciule m ai cautat odata seara la ora 1 noaptea.daca m ai cautat si nu mai gasit asa cum zici tu de ce nu ai trecut la reclamatii ca nu m ai gasit???????? ca de asta sunt reclamatiile!! si atunci seara la unu cand m ai cautat deja expirase termenul de jucat cu tine.

    in ceea ce priveste celalalt adversar cred ca se poate apara si singur nu trebe sa fii tu avocatul lui.degeaba da mesaje daca nu mi da si mie.oricuum cu el mai am timp sa joc insa cu tine cand ma cautai tu " mereu" deja expirase termenul

    vezi cum vb shi sa stii shi u data limita era 28 ora 22 adik azi la 10 shi admiti shi u k team cautat shi la reclamatii mai sus ai zis k nu dai de mine knd eu te caut shi sunt pe mess mereu plus k exact aseara am dat de tine shi miai zis k e prea tarziu shi k tie somn deci singuru care incearca sa pacaleasca esty u dar nuti merge

    ps:chiar shi in momentul asta numi rasp pe mess

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Iun 28, 2008 10:26 pm

    paca nu am de ce sa incerc sa pacalesc.intereseaza te in editiile anterioare si ai sa vezi ca nu sunt genul care incearca sa castige cu 3-0 la MV asa cum fac altii(stii tu de cine vb)
    esti prea disperat.calmeaza te.admit ca m-ai cautat dar la ora 1 noaptea sa joci cu cine vrei nu cu mine.aia nu e ora de jucat

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Sam Iun 28, 2008 10:30 pm

    unic_jul1980 a scris:paca nu am de ce sa incerc sa pacalesc.intereseaza te in editiile anterioare si ai sa vezi ca nu sunt genul care incearca sa castige cu 3-0 la MV asa cum fac altii(stii tu de cine vb)
    esti prea disperat.calmeaza te.admit ca m-ai cautat dar la ora 1 noaptea sa joci cu cine vrei nu cu mine.aia nu e ora de jucat

    oricum aici e greseala ta pt k nici nu stii termenul de jkt klumea

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Iun 28, 2008 10:32 pm

    intra ma disperare pe mess ca l ai albit pe mos craciun lol!

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Iun 28, 2008 10:36 pm

    alecsandruda a scris:
    unic_jul1980 a scris:paca nu am de ce sa incerc sa pacalesc.intereseaza te in editiile anterioare si ai sa vezi ca nu sunt genul care incearca sa castige cu 3-0 la MV asa cum fac altii(stii tu de cine vb)
    esti prea disperat.calmeaza te.admit ca m-ai cautat dar la ora 1 noaptea sa joci cu cine vrei nu cu mine.aia nu e ora de jucat

    oricum aici e greseala ta pt k nici nu stii termenul de jkt klumea

    termenul il stiu mai tata ,ziua in care suntem nu stiu lol! ce greseala uriasa am facut.incredibil.am incurcat zilele.cand muncesti si esti obosit si nu esti atent mai incurci si zilele,dar unu ca tine un pustiulica nu are de unde sa stie


    Ultima editare efectuata de catre unic_jul1980 in Sam Iun 28, 2008 11:09 pm, editata de 2 ori

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Iun 28, 2008 11:07 pm

    lasati-l ma tata toti sa castige la MV ca altfel nu stie daca poate.gata, de la mine ai 6 puncte.

    se duce de rapa si campionatul asta cu useri din astia cersetori.vrea sa se califice mai departe dar nu-l tine sa o faca cum trebuie,demonstrand ca este mai bun decat adversarul.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Sam Iun 28, 2008 11:20 pm

    unic_jul1980 a scris:lasati-l ma tata toti sa castige la MV ca altfel nu stie daca poate.gata, de la mine ai 6 puncte.

    se duce de rapa si campionatul asta cu useri din astia cersetori.vrea sa se califice mai departe dar nu-l tine sa o faca cum trebuie,demonstrand ca este mai bun decat adversarul.

    iar ma jignesty shi speri ca facand astfel de posturi de genu "se duce de rapa si campionatul asta cu useri din astia" sa indulcesti adminul

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Sam Iun 28, 2008 11:29 pm

    sa-l indulcesc???? lol! sa faca ce??? nu e prima data cand ies din faza grupelor asa ca nu am de ce sa ma dau de ceasul mortii ca tine ca nu castig.eu joc de placere.tu joci pt 3 puncte indiferent cum le obtii. si da ,se duce de rapa cu jucatori care asteapta sa se califice cu scoruri obtinute la MV.ti am zis si pe mess sa jucam restanta dar tu nu si nu.vrei 3-0.din partea mea sa ti dea si 10-0 ca doar nu s obtinute pe bune intr-un joc direct cu mine.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Maximus Dum Iun 29, 2008 12:48 am

    unic_jul1980 a scris:sa-l indulcesc???? lol! sa faca ce??? nu e prima data cand ies din faza grupelor asa ca nu am de ce sa ma dau de ceasul mortii ca tine ca nu castig.eu joc de placere.tu joci pt 3 puncte indiferent cum le obtii. si da ,se duce de rapa cu jucatori care asteapta sa se califice cu scoruri obtinute la MV.ti am zis si pe mess sa jucam restanta dar tu nu si nu.vrei 3-0.din partea mea sa ti dea si 10-0 ca doar nu s obtinute pe bune intr-un joc direct cu mine.
    Dintre multi cu cei care am jucat pe fifabest putini s-au dovedit fairplay si corecti precum unic_jul1980. Nu este, dupa parerea mea, genul de om care tine cu orice pret sa castige; nu pot sa afirm acelasi lucru despre alecsandrududa. De cand il stiu el e obsedat de ideea victoriei indiferent de mijloace. Marturie stau toate partidele disputate in aceasta grupa. In prima dubla cu lucicutz, cerea pomana 3-0, ca cica adversarul ar fi ar fi incalcat regulamentul. Cu mine acum doua seri, dupa ce l-am batut in ambele meciuri, mi-a facut capul toaca jumatate de ora pe mess, ca el e mai bun la Fifa si eu sunt un "zero" (daca a luat bataie de la un "zero" ma intreb unde se afla el Laughing ). De asemenea confirm ca are prostul obicei de a deranja oamenii noaptea, de parca toti ar fi obligati sa joace numai dupa cum vrea el.
    Propun pe aceasta cale sa se faca curatenie in Fifabest si sa fie eliminati, indiferent de cat de bine sau cat de prost joaca toti cei care nu-si respecta adversarii si cauta numai cearta si victorii cersite. Cred ca toti adminii si moderatorii ar trebui sa faca o conferinta pe mess, si avand in fata reclamatiile de la editia trecuta a campionatului, cat si cele din UCL si Uefa sa faca eliminari masive (sa ramana cei care joaca si care nu umbla dupa puncte aiurea si care aduc argumente clare in sprijinul celor afirmate de ei), mai degraba 3 ligi cu oameni seriosi decat 16 cu tot felul de obsedati de victorie. Pana la urma e un joc, ei bine atunci, chiar daca e o competitie, ea sa se desfasoare normal, fara certuri din motive absurde. Pana la urma nu joc Fifa ca personaje gen alecsandrududa sa ma deranjeze noaptea si care dupa meciuri sa-mi faca tot felul de reprosuri fara justificare pentru ca ei nu pot accepta infrangerea.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de alecsandruda Dum Iun 29, 2008 1:07 am

    Maximus a scris:
    unic_jul1980 a scris:sa-l indulcesc???? lol! sa faca ce??? nu e prima data cand ies din faza grupelor asa ca nu am de ce sa ma dau de ceasul mortii ca tine ca nu castig.eu joc de placere.tu joci pt 3 puncte indiferent cum le obtii. si da ,se duce de rapa cu jucatori care asteapta sa se califice cu scoruri obtinute la MV.ti am zis si pe mess sa jucam restanta dar tu nu si nu.vrei 3-0.din partea mea sa ti dea si 10-0 ca doar nu s obtinute pe bune intr-un joc direct cu mine.
    Dintre multi cu cei care am jucat pe fifabest putini s-au dovedit fairplay si corecti precum unic_jul1980. Nu este, dupa parerea mea, genul de om care tine cu orice pret sa castige; nu pot sa afirm acelasi lucru despre alecsandrududa. De cand il stiu el e obsedat de ideea victoriei indiferent de mijloace. Marturie stau toate partidele disputate in aceasta grupa. In prima dubla cu lucicutz, cerea pomana 3-0, ca cica adversarul ar fi ar fi incalcat regulamentul. Cu mine acum doua seri, dupa ce l-am batut in ambele meciuri, mi-a facut capul toaca jumatate de ora pe mess, ca el e mai bun la Fifa si eu sunt un "zero" (daca a luat bataie de la un "zero" ma intreb unde se afla el Laughing ). De asemenea confirm ca are prostul obicei de a deranja oamenii noaptea, de parca toti ar fi obligati sa joace numai dupa cum vrea el.
    Propun pe aceasta cale sa se faca curatenie in Fifabest si sa fie eliminati, indiferent de cat de bine sau cat de prost joaca toti cei care nu-si respecta adversarii si cauta numai cearta si victorii cersite. Cred ca toti adminii si moderatorii ar trebui sa faca o conferinta pe mess, si avand in fata reclamatiile de la editia trecuta a campionatului, cat si cele din UCL si Uefa sa faca eliminari masive (sa ramana cei care joaca si care nu umbla dupa puncte aiurea si care aduc argumente clare in sprijinul celor afirmate de ei), mai degraba 3 ligi cu oameni seriosi decat 16 cu tot felul de obsedati de victorie. Pana la urma e un joc, ei bine atunci, chiar daca e o competitie, ea sa se desfasoare normal, fara certuri din motive absurde. Pana la urma nu joc Fifa ca personaje gen alecsandrududa sa ma deranjeze noaptea si care dupa meciuri sa-mi faca tot felul de reprosuri fara justificare pentru ca ei nu pot accepta infrangerea.

    shi u faci post fara sa stii despre ce e vorba ce esty avocat??teai uitat mai sus k unic_jul isi contrazice cele spuse shi in plus k nu stia data limata te rog knd mai faci un post vezi despre ce e vorba shi apoi iti dai k pararea

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Mar Iul 01, 2008 6:34 pm

    unic_jul1980 a scris:nu am dat de alecsandruda iar LuciCutZ nu raspunde asa ca ......




    voi nu vedeti ca am spus ca nu dau de lucicutz????????????????? de ce e trecut 0-0?????????????

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Iul 01, 2008 7:03 pm

    Pentru ca aseara sa terminat. .. Inainte de ora 22:00 cu dovada se reclama.

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de unic_jul Mar Iul 01, 2008 8:45 pm

    smiley las-o balta ca nu tine.arata si mie dovada pe care a aratat-o alecsandruda inainte de ora 22:00 de a castigat cu 3-0.si 2 la mana LuciCutZ nu a intrat pe forum sa infirme.asa ca ai grija ca regulamentul sa se aplice lcorect pt toata lumea.nu te mai lasa asa usor influentat de oricine ca esti baiat destept Razz

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Maximus Mier Iul 02, 2008 11:48 am

    Eu am jucat cu alecsandrududa, scorul este trecut la rezultate de 5 zile, si scorul a fost confirmat, de ce ati pus 0-0?

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Lucicutz Joi Iul 03, 2008 11:24 pm

    sal eu nu am mai intrat de mult pe aici ...... unic cum nu mah gasesti mey baiate? affraid affraid affraid affraid

    Continut sponsorizat


    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 4:40 am