Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


4 participan?i

    Reclamatii

    Reclamatii Empty Reclamatii

    Mesaj Scris de steauaboy21 Dum Mar 16, 2008 7:06 pm

    ....tot ce va deranjeaza

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Admin Vin Apr 04, 2008 10:15 pm

    ala cu manchester utd nu vrea sa joace .. de fiecare data cand ii zic sa joace zice ... in 10 min ... stai ... bine ma acum tiai gasit? ... ma duc sa ma culc .. ce sa zic? etapa cu el trebuia sa o joc de ceva vreme dupa timpul acordat etapelor 1-5 ..

    ultima data ...

    Marmota Vie: jucam?
    BUZZ!!!
    the_new_henry: cei ma
    Marmota Vie: joci ?
    the_new_henry: )))))))
    the_new_henry: bha u nu ai ce lucra
    Marmota Vie: bine ma... sal
    the_new_henry: lasama in plm ca ma duc si ma culc

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Raluca Sam Apr 05, 2008 12:38 pm

    Ala cu Ac Milan am vb cu el sa jukam dar nu ne mere nici unuia ip si am putea juka cu hamachi dar el nu st dc nu vrea cu hamachi si trb sa jukam meciu de ceva timp:D daca poti vb u cu el pls

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de buflei Dum Apr 06, 2008 10:42 am

    costynel a scris:Ala cu Ac Milan am vb cu el sa jukam dar nu ne mere nici unuia ip si am putea juka cu hamachi dar el nu st dc nu vrea cu hamachi si trb sa jukam meciu de ceva timp:D daca poti vb u cu el pls

    u ce echipa ai???

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Raluca Lun Apr 07, 2008 9:22 am

    buflei a scris:
    costynel a scris:Ala cu Ac Milan am vb cu el sa jukam dar nu ne mere nici unuia ip si am putea juka cu hamachi dar el nu st dc nu vrea cu hamachi si trb sa jukam meciu de ceva timp:D daca poti vb u cu el pls

    u ce echipa ai???

    Juve

    Continut sponsorizat


    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 5:55 am