Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Salut .Bun venit in FIFA-BEST! Aici gasesti tot in materie de FIFA . Numai aici puteti intalnii cei mai buni jucatori de fifa , cei mai fair-play useri si fotbalul ca la el acasa . Nu uita : Be the BEST , fuck the REST!
Reclamatii 2akb668

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FiFa 4 FaNs Romania - We keep in touch with our Fans.. Fifa Fans!


+3
Coco Loco
adylaur
R.Ronaldo9
7 participan?i

    Reclamatii

    Reclamatii Empty Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Lun Mar 17, 2008 9:04 pm

    Reclamatile Grupei D

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de adylaur Mier Mai 21, 2008 12:39 pm

    ah sa moara mama....cei mah cu kosmyn ala mah....am jukat cik cu el....da c dracu cer rejukre k mergea k dracu mah....nush c provider de net are da sami bag pl in netu lui k park jukm fifa p un celeron de 400 mhz.....asah ceva nu se poate....poi ori jukm fifa ori ne jukm de trimbilicea pe aici....poi c plm e asta

    Reclamatii Empty rezultat

    Mesaj Scris de Coco Loco Joi Mai 22, 2008 11:49 pm

    fifamania2007 tot nu a intrat...adik a intrat azi o singura data cand eram la scoala:|...atat...asa k normal ar fi 3-0 pt mn:D

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Sam Mai 24, 2008 6:54 pm

    Coco Loco a scris:fifamania2007 tot nu a intrat...adik a intrat azi o singura data cand eram la scoala:|...atat...asa k normal ar fi 3-0 pt mn:D

    A INTRAT

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de andr4_2006 Mar Mai 27, 2008 12:16 pm

    Din clanul Fair-play players il inlocuiesc pe Dark si intra Luci

    nick :luci
    id: luci_hd2007

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Mai 27, 2008 12:26 pm

    OK

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de KoSMyN Vin Mai 30, 2008 7:54 pm

    deci de fiekre data knd vb cu ronaldenis.... imi zice k nu joak acuma.... asta sa int acum 4 zile.... de atunci nu a mai intrat pe mess... astazi.... l-am intrebat dak joak.... a zis k mananca... shi i-am zis sa jukm meciu dupa ce mananca... k dupaia iar nu il mai vad.... a intrat pe invisible shi nu raspunde....

    astept un raspuns.... si din kte am auzit shi de la colegi din clan si ei au patit la fel... au intrat pe mess au zis k nu pot juk acuma .... shi nu i-au mai vz pe mess... sper sa se ia decizia care trebuie Wink

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Vin Mai 30, 2008 8:12 pm

    KoSMyN a scris:deci de fiekre data knd vb cu ronaldenis.... imi zice k nu joak acuma.... asta sa int acum 4 zile.... de atunci nu a mai intrat pe mess... astazi.... l-am intrebat dak joak.... a zis k mananca... shi i-am zis sa jukm meciu dupa ce mananca... k dupaia iar nu il mai vad.... a intrat pe invisible shi nu raspunde....

    astept un raspuns.... si din kte am auzit shi de la colegi din clan si ei au patit la fel... au intrat pe mess au zis k nu pot juk acuma .... shi nu i-au mai vz pe mess... sper sa se ia decizia care trebuie Wink

    Vei PRIMI 3-0 sa ati anunti clanu sa joace meciurile

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de totty Vin Mai 30, 2008 9:04 pm

    Smiley a scris:
    KoSMyN a scris:deci de fiekre data knd vb cu ronaldenis.... imi zice k nu joak acuma.... asta sa int acum 4 zile.... de atunci nu a mai intrat pe mess... astazi.... l-am intrebat dak joak.... a zis k mananca... shi i-am zis sa jukm meciu dupa ce mananca... k dupaia iar nu il mai vad.... a intrat pe invisible shi nu raspunde....

    astept un raspuns.... si din kte am auzit shi de la colegi din clan si ei au patit la fel... au intrat pe mess au zis k nu pot juk acuma .... shi nu i-au mai vz pe mess... sper sa se ia decizia care trebuie Wink

    Vei PRIMI 3-0 sa ati anunti clanu sa joace meciurile
    Scoate 3 0 .. va juca dennis Wink

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de totty Vin Mai 30, 2008 9:05 pm

    Smiley a scris:
    KoSMyN a scris:deci de fiekre data knd vb cu ronaldenis.... imi zice k nu joak acuma.... asta sa int acum 4 zile.... de atunci nu a mai intrat pe mess... astazi.... l-am intrebat dak joak.... a zis k mananca... shi i-am zis sa jukm meciu dupa ce mananca... k dupaia iar nu il mai vad.... a intrat pe invisible shi nu raspunde....

    astept un raspuns.... si din kte am auzit shi de la colegi din clan si ei au patit la fel... au intrat pe mess au zis k nu pot juk acuma .... shi nu i-au mai vz pe mess... sper sa se ia decizia care trebuie Wink

    Vei PRIMI 3-0 sa ati anunti clanu sa joace meciurile
    Scoate 3 0 .. va juca dennis Wink

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Marius92bv Dum Iun 01, 2008 10:21 pm

    Am dat o singura data de Final Destiny si a zis sa jucam dar iam zis ca in 10 min deoarece nu putem in acel moment iar el a spus ca nu poate ca ori acuma ori nici odata ca nu are timp ca merge la sc si trebuie sa invete!!!Din acel moment nu l-am mai vazut pe mess si cer sper ca totul sa se rezolve!!!BFT TUTUROR!!!

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de totty Mar Iun 03, 2008 9:11 am

    da cuum sa nu...eu cand team cautat nu vezi Smile)

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de R.Ronaldo9 Mar Iun 03, 2008 8:38 pm

    Va Pun 0-0 cand jucatii VA TREC SCORUl

    Continut sponsorizat


    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 6:58 pm